EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Rita Ora kendi markasını kuruyor

Geçtiğimiz 3 yıl boyunca Adidas’la iş birliği koleksiyonları çıkaran ve tasarladığı ürünlerle adından söz ettiren Rita Ora, kendi markasını çıkaracağını müjdeledi.

profil
BT Ekip
25.11.2016
Rita Ora kendi markasını kuruyor

Adidas için tasarladığı koleksiyonların sonuna geldiğini söyleyen ABD’li şarkıcı Rita Ora, yeni bir proje ile tasarımcılık kariyerine devam etmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleşen lansman partisiyle Adidas için tasarladığı 15’inci ve son koleksiyonunu tanıtan ünlü şarkıcı, Adidas’la ilişkisinin tamamen kesilmeyeceğine dikkat çekti. Yeni yılla birlikte kendi markasını piyasaya sürmeyi hedeflediğini belirten Ora, bu süreçte Adidas’la beraber çalışabileceğine dikkat çekti. Rita Ora, markasıyla ilgili henüz bir detay vermedi.

2017 yılında çıkacak “Grinin Elli Tonu” filminde yer alacak olan şarkıcı aynı zamanda çekimlerinin İtalya’da yapıldığı “Wonderwall” filmi için de hazırlıklara başladı. Müzik kariyerine tasarımcılık ve oyunculuğu da eklerken Rita Ora’nın müjdelediği yeni markanın ne olacağını merakla bekliyoruz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler