GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Vücudunuza kaybettiği nemi geri kazandıracak 15 ürün

Soğukların kendini iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, vücudumuzu nemlendirmek her zamankinden çok daha önemli hale geldi. İşte vücudunuza kaybettiği nemi yeniden kazandıracak birbirinden iddialı 15 ürün…

Vücudunuza kaybettiği nemi geri kazandıracak 15 ürün

İpeksi bir cilt dokusu sağlamak için besleyici susam yağı, kakao yağı ve skualan gibi içeriklerle zenginleştirilmiştir. Özellikle çok kuru ciltler için uygun bir nemlendiricidir.


Nemi 96 saat hapsederek cildi besler ve korur. Nem, koku ve dokusuyla, kuru ciltlere daha yumuşak, pürüzsüz ve besleyici bir his verir. Ayrıca tende doğal görünümlü bir ışıltı sağlar.


Yüksek oranda doğal bir formüle sahip olan ürün; üzüm ve karite yağları yönünden zengindir. Cildinizi anında yatıştırırken onarır ve gözle görülür oranda yumuşatıp esneklik kazandırır. Aynı zamanda daha pürüzsüz hale getirir.


İçeriğindeki shea yağı sayesinde ciltte anında rahatlık sağlar, cildi besler ve yumuşatır. Ürün, cildi derinlemesine nemlendirerek kurumasını engeller.


İçeriğindeki shea ve Hint yağı sayesinde ciltte mükemmel bir yumuşaklık sağlar. Krem, vücudunuzu nemlendirirken canlandırmaya da yardımcı olur.


Yedi doğal yağ ile tüm cildin nem dengesinin korunmasına ve cilt kuruluğuna karşı bakım yapılmasına destek olur. Cildin daha canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için zemin oluşturmayı sağlar.


Cilde değdiği anda eriyen kadifemsi dokusuyla, cilde nemi hapsetmeye yardımcı olur ve cilt elastikiyetini artırır. İçerisinde bulunan portakal ve limon uçucu yağı kokularıyla enerjinizi de yeniler.


Cildi suya doyuran hiyalüronik asit ile birlikte shea yağı da içeren ürün, nemi 24 saat boyunca ciltte hapseder. Cildi pürüzsüz ve tazelenmiş hissettiren zengin bir dokuya sahiptir.


Bitkilerden ilham alınarak geliştirilen zinde bir kokuya sahiptir. Tazeleyici nar ve lotus ile nemi vücudunuza 24 saat boyunca hapseder, mükemmel kokusu da size gün boyu eşlik eder.


Lezzetli bir çilek kokusuna sahip olan bu yoğun nemlendirici; içeriğindeki shea, Hindistan cevizi ve kakao yağları ve aloe vera’nın mükemmel uyumuna sahiptir. Pürüzsüz bir yumuşaklık sağlayan ürün, cilt tarafından hızlıca emilir. Düzenli masajla uygulandığı takdirde varis ve selülit oluşumunu engelleyici bir etkiye sahiptir.


Yoğun kıvamlı dokusu, ciltte yağlı bir his bırakmadan kolayca emilir. Cildi derinlemesine nemlendirerek, koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olur. Cildi 24 saat boyunca nemlendirmeye devam eder.


Ciltte kolayca eriyen bir dokuya sahiptir. Cildinizi nemlendirirken yumuşatır. Yeşil ve çiçeksi notaları ile ciltte tatlı bir koku bırakır.


İçeriğindeki tatlı badem ve kayısı çekirdeği yağları ile cildi onarır. Antioksidan içerikli bitkisel ekstraktlar sayesinde canlı ve nemlenmiş bir görünüm kazandırır. Vegan bir ürün olup içerdiği E vitamini ile cildi besler ve güneşin zararlı etkilerine karşı korur.


Saf beyaz çiçek yapraklarının özel formülü, cildin sıkılığını korumasına ve daha yumuşak bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Özel esansiyel yağ karışımı sayesinde de cilde enerji kazandırır.


Yoğun içerikli formülü; mat ve kuru ciltleri daha sağlıklı ve dengeli bir duruma getirerek yeniler. Beta karoten ve kakadu eriği ile mango ve muz özleri gibi güçlü polifenol ve karotenoid bileşiklere sahip meyvelerden üretilen losyon; cilde kaybettiği nemi geri kazandırırken, nemi de içeride tutar.


Yüksek kaliteli organik Hindistan cevizi yağı çok amaçlı nemlendirici ile günlük kullanımda ipeksi yumuşaklık sağlar.

Vücudunuza kaybettiği nemi geri kazandıracak 15 ürün
Önceki ve Sonraki
Haberler