EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Eski korumasından iddia: İlk aldatan Charles değil Diana’ydı

Bir dönem Prenses Diana’nın koruma müdürü olarak görev yapan Allan Peters, Prens Charles’ın evliliklerinde yemini ilk bozanın Prenses Diana olduğunu iddia etti

Eski korumasından iddia: İlk aldatan Charles değil Diana’ydı

Yıllardır herkes Prens Charles-Prenses Diana evliliğini, Prens Charles’ın sadakatsizliğinin bitirdiğini düşünüyordu. Ama bir dönem Prenses Diana’nın koruma müdürü olarak görev yapan Allan Peters, önceki gün bir İngiliz gazetesine verdiği röportajda, evlilik yeminini bozan ilk kişinin Prenses Diana olduğunu söyledi.

Peter’s, Prenses Diana’nın o dönem korumalarından biri olan polis Barry Mannakee ile ilişki yaşadığını ve Prens Charles’ı bu durumdan kendisinin haberdar ettiğini söyledi. Allan Petters, Prens Charles’ın aldatıldığını öğrendikten sonra eski sevgilisi Camilla Parker Bowles ile yeniden görüşmeye başladığını sözlerine ekledi.

Oysa Prenses Diana, ölümünden önce verdiği röportajlarında, Prens Charles’ın sadakatsizlikleri nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu ve bulimia olduğunu söylemişti. Tüm dünyada milyonlarca kişinin izlediği ve İngiliz Kraliyet Ailesi’ni anlatan ‘The Crown’ dizisinde de, ikilinin evliliğinin bitme nedeni olarak Prens Charles’ın Camilla Parker Bowles ile ilişkisi gösterilmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler