EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Güzellik yastığı kullanmanız için 7 neden

Sıradan bir yastıkta uyurken (yastık kılıfı malzemesi ne olursa olsun) cildiniz gerilebilir, ezilebilir ve bu nedenle kırışıklık oluşumu artabilir. Sabahları şiş bir yüzle uyanmak da yanlış yastık seçiminin bir sonucudur. Cildi genç tutan patentli bir tasarım keşfettik.

profil
BT Ekip
19.05.2020
Güzellik yastığı kullanmanız için 7 neden

Beauty Pillow ' un yan beşikleri cildin bükülmesini ve katlanmasını en aza indiriyor. Bu patentli tasarım, uyku kırışıklıklarını, sabah şişliğini ve yastık izlerini önlemek amacıyla tasarlanmış. Yastığınız siz uyurken gece bakımınızı üstleniyor ve cildinizi onararak güzelleştiriyor. Patentli bir teknoloji olan SKIN+, yaşlanmanın neden olduğu cilt hücresi hasarlarını önleyip, bunları onarıyor. Gece boyu bakımınızı üstlenerek, cilt hücrelerinizin gençleşmesini tetikliyor. Bununla birlikte cildin nem seviyesini, yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü korumasına yardımcı oluyor. Cilde iyi gelen bu yastık düzenli kullanıldığında onlarca farklı krem denemenize ve ayna karşısında uzun uzun makyaj yapmanıza gerek kalmıyor. 


Ortalama olarak baş kısmınız, yan ya da yüzüstü uyurken cildinize 5 kg baskı uygulamaktadır. Cildinizin 8 saat boyunca düzenli bir baskı altında nasıl bükülüp katlanabildiğini aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz... Beauty Pillow uyku kırışıklıklarını önlemek ve  böylece daha genç görünmenizi sağlamak için tasarlandı.


Beauty Pillow'daki ön ve arka destekler arasındaki yükseklik farkı sabah şişkinliğiyle mücadeleye yardımcı olur.


Yan yüz kızakları ve yastık yüzeyi ile minimum temas sayesinde kirpik uzatma ömrünü hassas bir şekilde uzatır. Uyku sırasında ipek ve takma kirpiklerinize zarar vermemenizi sağlar.


Beauty Pillow ortopedistlerle birlikte, size uyku sırasında fizyolojik olarak doğru vücut pozisyonunu sağlamak için geliştirilmiştir.


Beauty Pillow yastık kılıfları patentli Skin+ teknolojisi ile üretilen bir tasarım. Yaşlanmanın neden olduğu cilt hücresi hasarlarını önleyip, bunları onarıyor.


Ortalama olarak yalnızca 5 yıllık anti-aging krem değerinin (5.000 TL) ve dolgunun (7.000 TL) maliyetiyle kıyaslandığında uykunuza eşlik edecek olan Beauty Pillow oldukça akıllıca bir çözüm.


Önceki ve Sonraki
Haberler