EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi göz altı kapatıcıları

Maskeli makyajımızın can alıcı noktası gözler, göz makyajının olmazsa olmazı ise göz altı kapatıcıları! Yıl boyunca severek kullandığımız, göz altı halkalarımızı unutturan en iyi 5 göz altı kapatıcısını bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
20.04.2021
En iyi göz altı kapatıcıları

Norveç somonu yağı cildin bağışıklığını arttırırken, yaşlanma etkilerini yavaşlatır. Somon yağı %18'in üzerinde Omega-3, DHA ve EPA yağ asitleri içerir. İçeriğindeki sayısız besin özelliği sayesinde koyu renk göz çevresini rahatlatır. Hokkaido somunu özütünün içinde bulunan E vitamini, retinol ve Omega 3 yağ asitleri cildin yaşlanmasına karşı savaşır. Koyu renk halkaların oluşumunu engeller. Pürüzsüz kremsi dokusu ile cilde rahatça uygulanır. Bu kapatıcı; daha canlı, genç bir görünüm için göz çevresindeki cildi aydınlatır. 


Hem göz çevresine, hem yüze kapatıcı olarak uygulanabilir. Göz çevresini çok güzel aydınlatıp, koyulukları kapattığı gibi cilt kusurlarını ve lekeleri de mükemmel örter. Yani lokal olarak yüzün istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. Aydınlatıcı olarak da kullanılabilir! Cildinizle aynı ton ya da 1 ton açık rengini yüzünüzün aydınlık, berrak ve taze göstermek istediğiniz yerlerine kendiniz uygulayabilirsiniz. Radyant özelliği sayesinde yorgunluk izleri belirsizleşir. Aynı zamanda çizgilerin görünümü yumuşar. En önemli özelliklerinden biri de içerisinde paraben, alkol, sentetik koku barındırmaması... 


Göz çevresini aydınlatarak doğal bir görünüm sağlayan besleyici ve nemlendirici bir ürün. Göz çevresindeki cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor, renk eşitliği sağlıyor. Özel içeriği sayesinde göz çevresini koruma altına almaya yardımcı oluyor.


L'Oréal Paris teninde oluşan leke, kızarıklık ve yorgunluk izlerini kusursuz bir şekilde örten ve sunduğu bitiş ile göz kamaştıran bir concealer arayan Parizyen kadınlara hayallerindeki formülü Infaillible More Than kapatıcı ile sunuyor. Tüm yüzde kullanıma uygun işlevsel formülüyle ön plana çıkan ve cildin duruşunu güçlendiren Infaillible kapatıcı yüksek pigmentasyonu ve çizgilere dolmayan yapısı nedeniyle tercih ediliyor.


Yağ içermeyen hafif yapılı formülü sayesinde ciltte kolayca dağılır, ince çizgilerin içerisine dolmaz. Cilt tarafından kolayca emilerek yüzde maske görünümü oluşturmaz. Cilt dokusuna uyum sağlayarak doğal ve kusursuz bir ten görünümü sunar. Mat bitişi nedeniyle ciltte parlamalara neden olmaz.


Önceki ve Sonraki
Haberler