EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En etkili yüz maskeleri

Yaz aylarında Güneş ışınları ve deniz tuzunun etkisi ile nemini kaybeden ve siyah nokta sorunu yaşayan cildiniz için birkaç dakikanızı ayırın ve size en uygun maske ile ideal ışıltıya kavuşun. En çok tercih edilen yüz maskelerini sizin için değerlendirdik.

profil
BT Ekip
14.08.2019
En etkili yüz maskeleri

Moisture Surge Overnight Nem Maskesi cildi sakinleştirerek yenilenmesini sağlamaya ve cildin nemi hapsetme özelliğini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Cildin kullanımdan sonraki sabah yumuşak, pürüzsüz görünüm kazanmasına ve rahat hissetmesine katkıda bulunuyor. Formülü, uykuda geçirdiğiniz saatlerde gün boyu cildinizde oksidatif stres kaynaklı gelişen iritasyonu önlemeye ve gece boyunca sağladığı yoğun nem sayesinde cildin yenilenmesinde etkili.


Temizleyici, peeling ve maskeyi bir arada sunan ‘3-in-1’ formülüyle siyah nokta görünümünün azalmasına, gözeneklerde tıkanıklığa neden olan kirin ve ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine ve ciltteki fazla yağın kontrol altına alınmasına yardımcı oluyor. Salisilik asit ve Laminaria Saccharina özüyle güçlendirilmiş bu çok yönlü ürün, cildi siyah nokta oluşumuna sebep olabilecek fazla yağ ve kirden arındırıyor. İçeriğindeki mikropartiküller ile cildi nazik ve etkili bir biçimde arındırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Günlük kullanım için uygun. Maske olarak kullanıldığında (haftada 1-2 kere) içeriğindeki yağ-emici kil sayesinde cildi anında matlaştırıyor ve fazla yağı kontrol altına alıyor. Tüm cilt tipleri için uygun.  Düzenli kullanımda, ciltteki siyah nokta ve gözenek görünümünün azalmasına yardımcı...


Eşit tonlu ve aydınlık bir cilt kazanmak için yardımcı... Bu cilt bakım ürünü, nazik bir yüz maskesi ile cildin ölü tabakasını gideren peeling'in faydalarını bir araya getiriyor... Kremsi kıvamıyla kolayca uygulanıyor. Uygulandığı anda aktif bileşenleri cilt hücreleri tarafından doğrudan emiliyor. Sebum fazlasının düzenlenip pigment düzensizliklerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Nazik soyma işlemi cildi ölü hücrelerden arındırarak taze ve parlak bir cilt kazandırıyor. Arınan cilt ışıltı kazanıyor. 


SUPERMUD temizleyici maske en çok yaşanan cilt problemlerine karşı GLAMGLOW tarafından geliştirilen bir ürün. Ciltteki yağlanmayı dengeleyip en derin kir ve toksinleri bile ciltten arındıran Aktif-X kömür içeriyor. Yalnızca tek kullanımda gözeneklerin ve siyah noktaların nasıl temizlendiğini görebilirsiniz. Mükemmel cilt için %4 oranında ACNECIDIC-6, PORE MATRIX, BIO-LIFE-CELL-SCIENCE VE TEAOXI teknolojisi içerikleri ile sorunları hedef alıyor, cildi koruyor ve aynı zamanda tedavi ediyor. Araştırma sonuçlarına göre tek kullanımdan sonra; kullananların %94'ü ciltlerinin yenilenmiş göründüğünü, %91'i ciltlerinin daha berrak olduğunu, %94'ü ise ciltlerinin nazik bir şekilde arındırdığını söyledi. Bir hafta içerisinde 3 kez kullanımdan sonra; kullananların %98'i ciltlerinin yenilenmiş göründüğünü söyledi, %97'si ciltlerinin daha berrak olduğunu söyledi, %97'si ciltlerini nazik bir şekilde arındırdığını söyledi. Temiz cilde ince bir tabaka halinde uygulanıyor. 5-20 dakika bekletiliyor. Su ile durulanıyor. Daha iyi sonuç almak için haftada 2-3 kez tüm yüze uygulamanız öneriliyor.


Anında yatıştırılmış ve nemlenmiş bir cilt vaad eden bu ürün kadife çiçeği özleri ve Aloe Vera içeriyor. Hafif jel yapıdaki maske sağlıklı bir cilt görünümü için cilt görünümünü yeniliyor ve canlılık kazandırıyor. Nemlenmiş ve yatıştırılmış cilt için uygulama sonrasında hemen cilde nüfuz ediyor. Düzenli kullanımda cilde canlılık kazandırarak sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Hassas ciltler dahil her cilt tipi için uygun.


Oksijen veren, dolgunlaştırıcı ve nemlendirici bir maske... Oksijen benzeri mineraller, vitaminler ve hyaluronik asitten oluşan %2,9 oranında Hydra 02 Kompleks içeren anında nemlendirme özelliğine sahip olan maske cildin taze bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan onarıcı çiçek yağları, cildinize oksijen banyosu yaptırarak anında parlaklık ve nem vermeye yardımcı... Özel balsam-jel yapısı ile cildi derinlemesine temizliyor ve daha nemli, pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Lierac Hydragenist Rescue Mask, cilde nem banyosu sağlayarak tazelenmiş, canlı bir cilt dokusu hedefleyenlerin tercih edebileceği bir ürün. Hoş kremsi dokusu ve pembe rengiyle tüm cilt tiplerini beslemeye ve yenilemeye yardımcı olan bu maske cildi anında rahatlatıyor. İçeriğinde bulunan nemlendirici pembe kil, cildin nemlenmesine, shea ve kayısı yağları ise cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.
 


Cildi mükemmel bir şekilde arındırıyor... Püremsi kile benzeyen yapısı ve kusurları küçültme özelliğiyle bilinen çinko bakımından zengin taze toplanmış Provence kekiği ve matlaştırıcı doğal pudralar içeriyor. Uygulandığı anda yağı emiyor ve kusurların görünümünü azaltıyor. Cilt, yenilenmiş bir görünüm ve ışıltı kazanıyor.


Hava kirliliği ve çevrenin diğer zarar verici faktörleri cildi irrite ederek, sağlıkla ışıldamasını engeller. Ciltte oluşan bu tepkime, erken yaşlanma ve renk tonu eşitsizliği/ lekelenme ile sonuçlanabilir. City Block serisi kirden arındırıcı formülü ile cildi küçük taneciklerden ve toksinlerden arındırıyor. Gözeneklere derinlemesine detoks yapan temizleme jeli, günlük kullanım için uygun. Doğal  kömür formülü kirden arındırıyor, gözeneklerin yağ ve toksinlerle dolmasını engelliyor.


Cilde anında aydınlık ve canlılık kazandıran bir maske... Doğal içeriklerle formüle edilmiş bu maske, uygulandığı andan itibaren cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki ediyor. Cilt onarımını destekliyor ve cilde sağlıklı, enerjik ve canlı bir görünüm kazandırıyor. İçeriğindeki Zerdeçal özleri genel cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olurken Kızılcık Çekirdekleri cildi arındırıyor ve canlandırıyor.
 


Provence'ın kalbinden gelen Reotier kaynak suyu ile zenginleştirilmiş bu mineral ve kalsiyum içerikli maske çok yönlü...  Her an kullanıma hazır olan ürün Polisakkarit molekülü içeren buzlu jel formülüyle cildi sarıyor ve su hissiyatı veriyor. Gece maskesi olarak ya da hızlı nem veren uygulama olarak iki şekilde kullanılabilir. Silikonsuz bir seçenek...


Bu karbonlu maske gül suyunun faydalarını, aktifleştirilmiş bitkisel karbonun faydalarıyla birleştirerek tüm kirleri (kirletici partiküller, sebum, vb.) yakalayıp yok ediyor. 2 dakikada, cilt toksinlerden arınıyor, canlanıyor ve parlaklığını geri kazanıyor. Tüm duyulara hitap eden yoğun siyah jel dokusu, ciltle temas ettiğinde süte dönüşerek kolayca durulanıyor ve yumuşak, rahatlatıcı bir his veriyor.


Nemsiz kalmış ciltler için hızlı nemlendirme çözümü sunan bir ürün. Drink Up Maske sadece 10 dakikada cildin nem seviyesini yükseltmeye, rahat bir his kazanmasına ve gün boyu yumuşaklık sağlamasına yardımcı oluyor. Yeni İsviçre Buzulu Su, Hyaluronik Asit ve Kayısı ile formüle edilmiş Drink Up ™ anında susayan cilde nem sağlamaya yardımcı oluyor ve ekstra kuru noktalara nemlendirme sağlıyor. Cildin nem yüzeyinin korunmasına yardımcı olarak cildin yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini destekliyor. 10 dakikada cildinizi besleyerek tüm gün boyunca yumuşak ve nemli bir cilt için destek oluyor. Kuru ve normal ciltler uygun.
 


İçerdiği doğal meyve asidi (AHA) bakımından zengin taze toplanmış Korsika greyfurdu ile anında cilde eksfoliasyon yapan ve hoş kokusuyla ruhunuzu da canlandıran bir ürün. Reçelimsi ve parçacıklı yapısıyla, uygulandığı andan itibaren cildi arındırıyor ve içten gelen bir ışıltı kazandırıyor.


Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiş bir maske ancak özellikle siyah nokta sorunu yaşayan cilt tipleri için öneriliyor. Ciltteki ölü hücre tabakasını atarak cildin doğal nem oranına kavuşmasına yardımcı olan maske siyah noktaların oluşumunu önlemeye de destek veriyor. Cildinizin doğal ışıltılı görünümünü yeniden yakalamasına yardımcı oluyor. Nar Özlü Gözeneklerin Arınmasına Yardımcı Maske zengin bir formüle sahip ve içeriğinde yer alan doğal yağ ve mineraller sayesinde güçlü bir antioksidan. Cilde nem desteğinde bulunuyor. En etkili sonucu almak için düzenli kullanımı önemli.
 


Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran bir kil maskesi... Gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı. Cildin yüzey kirlerinden ve toksinlerden arınmasını sağlıyor. Kullanımdan sonra cilt gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşuyor ve cilt dokusunu düzenliyor.
 


Parlak görünen ve gözenekleri genişlemiş bir cilt görünümüne sahipseniz sizin de cildiniz yağlı demektir. Geniş gözeneklerin içerisinde biriken kir ve yağın havayla temasından siyah noktalar oluşur. Eğer bu görünümden rahatsız oluyorsanız  Garnier Saf&Temiz Kömür Peeling sizin için uygun bir seçenek olabilir. Yağlanmaya ve pürüzlü görünüme karşı etki eden formülü ve hem peeling hem de maske olarak kullanılabilmesi avantaj sağlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler