EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Cildinizi tatilden yeni dönmüş gibi gösterecek 7 bronzer

Henüz tatile gitmeye fırsat bulamadınız ve dilediğiniz gibi güneşlenemediyseniz, siz de bronzer’larla güneş teninize değmiş gibi görünebilirsiniz. İşte bronz bir yüze sahip olmanızı sağlayacak yedi bronzer…

Cildinizi tatilden yeni dönmüş gibi gösterecek 7 bronzer

Cildinize doğal ve eşit bronzluk sağlayarak yüz hatlarınızı güçlendirir. Mat bitişli kadifemsi bir dokuya sahip olup karıştırılması kolaydır, etkiyi hafiften yoğuna kadar oluşturmanıza olanak tanır. 


‘Ultra bronzer’ olarak bilinen yeni ve geliştirilmiş bir formüle sahip olan mat bitişli bronzer, doğal ve uzun süre kalıcı rengiyle kontür yaratır. Hepsi bir arada süper boy kompakt ürün, büyük fırça darbeleri için de uygun.


Cildin parlaklığını üç saniye içinde uyandıran pudramsı yapısı ile doğal görünümlü bir bronzluk sağlar. Hafif yapılı bu pudra, her cilt tonunun sağlıklı parlaklığını ortaya çıkarmak için canlı renklerle zenginleştirilmiş olup cildin doğal nemini koruyan aktif bileşenlerden oluşuyor.


Cilde hafif bir ışıltı ve doğal renk efektleri ve aydınlatma kazandıran hafif buzlu ve hafif renkli bu pudra, cilt tonunu vurgulamak ya da bronzluğu vurgulayıp güçlendirmek için ideal. Tüm cilt tiplerine, pürüzsüz ve eşit bir uygulama sağlar, aynı zamanda cildi nemlendirir.


Yumuşak ve doğal görünümlü bir bronzluk için ipeksi mikro pigmentlerden oluşur. Bir yaz ışıltısı yaratmak için kadifemsi dokunuşu ve yaz kokusunu bir araya getiren bu bronzlaştırıcıyı her zaman kullanmak isteyeceksiniz.


Hafif pudra bronzlaştırıcı, cildinizde doğal güneş yanığı etkisi yaratır. İstediğiniz ölçüde bronzluğu sağlamak için kolayca karıştırılarak uygulanır. Anında bronz bir ışıltı sağlar ve uzun süre kalıcıdır.


Parlak bir cilt için yılın her döneminde kullanabilirsiniz. Ultra hafif bronzlaştırıcı bu pudra, tüm yıl boyunca sağlıklı ve bronz bir görünüm elde etmek isteyenlere yardımcıdır. Tatilden yeni dönmüş gibi, otantik görünen bir bronzluk verir.


Önceki ve Sonraki
Haberler