EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

BT Ekip olarak bu kez yaz aylarında çantamızdan çıkarmadığımız ürünlerin başında gelen favori güneş kremlerimizi yazdık. Siz siz olun dışarı çıkarken güneş kreminizi sürmeyi asla ihmal etmeyin. Siz de tavsiye ettiğiniz kremleri aşağıda yorum olarak bırakmayı unutmayın!

profil
BT Ekip
22.07.2016
BT Ekip seçti: Güneş kremleri

30 koruma faktörlü suya dayanıklı krem, güneşin yarattığı kızarıklığı yatıştırmak için antioksidanlar ile güçlendirilmiş formülü ile cildinize uzun süreli koruma sağlarken, aynı zamanda anti-aging bakım yaparak yaşlanma belirtilerine karşı da korumaya yardımcı oluyor. 

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

İnce yapılı, ciltte kolayca emilen bu krem gün içinde pütür pütür topaklanma yapmıyor. İçeriğinde hafif bir renk de bulunduran krem, özellikle teniniz biraz bronzlaştıysa cilde hemen uyum sağlayarak hafif bir BB krem etkisi de bırakıyor. 

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

Yüz için özel hazırlanan ürün, güneş lekelerinden yakınanlar için ideal bir ürün. Yumuşak dokusuyla 50 koruma faktörlü olsa da kalıp gibi durmayan, kolayca yayılan bir yapısı var. 

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

Eğer cildiniz fazla güneşte kaldığında kabarıp alerji yapmaya başlıyorsa, hem yüksek faktörlü hem de uzun süre koruma sağlayan Avene’i tercih edebilirsiniz. Tek kötü tarafı emilimi zor olduğu için sürüldüğü ilk anda cildi yağlı ve parlak gösteriyor.  Yağlı bir cildiniz varsa tercih etmeyin.

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

Teni güneşten kolay etkilenmeyenler, kızarmadan bronzlaşabilenler için Garnier’in Ambre Solaire güneş korumalı bronzlaştırıcısı çok güzel bir alternatif. Cildi kurutmadan bronzluk veren, ışıltı kazandıran bir ürün. Bitkisel yağlardan oluşması da güvenilirliğini arttırıyor.

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

İnce yapılı formülüyle ciltte kolayca yayılan ve emilen güneş kremi, gözenekleri tıkamıyor ve yüz üzerinde sivilcelenme yapmıyor. Eğer güneşe karşı hassas bir cildiniz varsa şans verebilirsiniz. 

BT Ekip seçti: Güneş kremleri

Havuz ve deniz arasında gün boyunca mekik dokurken sık sık güneş kreminizi yenilemek gözünüzde büyüyorsa, Nivea’nın yüksek faktörlü suya dayanıklı kremini tercih edebilirsiniz. Sprey formda olması kullanımını kolaylaştırıyor. Tabii siz yine de gün içinde sık sık güneş kreminizi yenilemeyi ihmal etmeyin. 

BT Ekip seçti: Güneş kremleri
Önceki ve Sonraki
Haberler