İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Dolunayın etkisini geride bıraktığımız bu hafta sonu, yaralarımızı sardığımız duygusal bir Cumartesi bizi bekliyor. Pazar ise daha çoşkulu ve enerjik bir günle yeni bir haftaya hazırlanıyoruz.

profil
Dolunay Karaca
22.07.2016
Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Merhaba sevgili okurlar,

20 Temmuz’da meydana gelen Oğlak burcundaki Dolunayın etkisinden yavaş yavaş çıkmaya başladığımız, hafta sonu boyunca ayın Balık burcunda hareket edeceği bir Cumartesi geçireceğiz. Pazar öğleden sonra ise ay Koç burcunda devam edecek seyrine. Cumartesi günü ayrıca Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Aslan burçlarının doğum günleri de başlamış oluyor. Sevgili Aslanlar artık sizin ayınız olacak bu ay.  Güneş tam tepenizde parlıyor. Organizasyon yeteneğimizin arttığı, samimi, sıcacık, dobra, cesur, ateşli ve lider ruhlu insanların göz önüne çıktığı bir süreç bu.

Ay, Cumartesi günü Balık burcunda; duygusallıkta artış, yaralarımızı sarmak, merhamet ve empati göstermek, sevdiklerimizin derdine ortak olmak, onların varsa bir sıkıntıları bunu hafifletmek isteyeceğimiz bir gün! Ay Balık burcundayken yaratıcılık arttığı için, hayal kurmak ve görsel sanatlar; tiyatro, sinema, dans türü faaliyetler için uygun etkiler barındırır. Ay ve Jüpiter arasında bir karşıt açı oluşumu var gökyüzünde; genişleme ve abartma eğiliminizi dengede tutmamız; Ay Neptün kavuşumu ile fazla fedakar olmak ve bir şekilde kurban psikolojisine bürünmemek adına dikkatli olmamız gereken bir zaman dilimi.

Pazar günü Ay'ın Koç burcuna geçmesiyle; daha hareketli ve coşkulu hissetmemiz mümkün, özellikle Mars’la uyumlu açısı sayesinde, girişimlerimizden sonuç alabileceğimizi söyleyebilirim.

Güzel bir hafta sonu olsun, birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Sevgilerimle… 

Önceki ve Sonraki
Haberler