EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Antioksidan etkili en iyi 10 krem ve serum

Kuruluk, nem kaybı, donukluk, lekelenme gibi cilt sorunlarınız varsa cildinizi antioksidanların gücüyle onarma zamanı gelmiş demektir. Çağla Meknuze Kırant, sağlıklı bir ışıltı sunan, kırışıklık giderici en iyi antioksidan krem ve serumları bir araya getirdi...

profil
BT Ekip
19.04.2021
Antioksidan etkili en iyi 10 krem ve serum

The Organic Pharmacy’nin Antioxidant Serisi cildinize gençlik ışıltısını, tazeliğini geri kazandıran bir bakım kiti... New Antioxidant Cleansing Jelly ile cildinizi temizleyerek başlıyor, Antioksidant Face Gel ve Antioksidant Face Serum ile cildinizde sağlıklı bir ışıltının ortaya çıkmasını sağlıyorsunuz. Bu iki ürün aynı zamanda antiaging etkili bitkisel içeriği ile cildin tonunu düzenliyor ve sıkılaşmasını sağlıyor. Antioksidant Face Cream ise cildi sıkılaştıran bitkilerin çok yoğun olduğu bir nemlendirici ve gençleştirici etkili bu yüz kremi cilde aynı zamanda detoks etkisi de yapıyor.


Environ, 1980'lerde A vitamini ve antioksidanları başarılı bir şekilde kozmetik ürünlerde kullanan ilk marka olarak sektörde öne çıkıyor. Environ ürünlerinde ağırlıklı olarak kullanılan A vitamini, cildin daha sağlıklı ve esnek bir görünüme kavuşması için her gün yenilenmesi gereken en önemli cilt besin maddelerinden biri... Ayrıca Antioksidan ve peptit gibi diğer önemli besin maddeleriyle beslenen formülü sayesinde Environ bakım ürünleri cilt görünümünde belirgin ve uzun süreli düzelme sağlıyor. Vitamin STEP-UP SYSTEM™ teknolojisiyle üretilen Yeni Skin EssentiA® Serisi A, C ve E vitaminleri, güçlü antioksidanlar ve diğer kilit bileşenleriyle cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.


Serbest radikallerin hasarını etkili bir şekilde nötralize eden SkinCeuticals Phloretin CF Antioksidan Serum, ince çizgilere, kırışıklıklara ve renk eşitsizliklerine meydan okuyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlarken cildi canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. İçeriğinde %10 saf C vitamini, %2 phloretin ve %0.5 ferulik asit bulunan Phloretin CF Antioksidan Serum, yaşlanma ve hiperpigmentasyon gibi cilt endişeleri için geliştirildi. Karma ve lekeye eğilimli cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Phloretin CF Antioksidan Serum, kolajen sentezini ve hücre yenilenmesini tetikliyor.


NUXE ORGANIC serisi,  %100 doğal kökenli bileşimi sayesinde hem çok güzel kokuyor hem de formülü cilt tarafından hemen emiliyor. Bu serum doğal stabilize edilmiş C Vitamini ve Chia Çekirdeği Özütü’nün yüksek konsantrasyonlu antioksidan özellikleriyle cilde karışıyor. Canlı cildi koruyup ışıltısını ortaya çıkarırken aynı zamanda günün zorlu dış etkenlerinden koruma sağlıyor. Genç cildin belirtilerini tekrar ortaya çıkarıyor.


Cildin lekelenmesine ve daha hızlı yaşlanmasına neden olan zararlı güneş ışınlarına karşı cildimizi korumamız gerekiyor. Daha canlı, parlak ve pürüzsüz bir cilt için tasarlanan ZO %10 Vitamin C Serum Self Activating, içerdiği stabilize %10 askorbik asit ile cildi aydınlatırken, ester C formu cildin daha derin katmanlarına nüfuz ederek lekeleri gideriyor ve yeni oluşumunu önleyerek daha parlak ve eşit tonlu bir görünüm sağlıyor. İnce çizgileri ve kırışıklıkları gideriyor.


Avene A-OXitive Serisi, ilk kırışıklara karşı etkili ve cilde sağlıklı bir aydınlık veriyor. Antioksidan Kalkan Kompleksi  [Pro-vitamin C & E] günlük çevresel faktörlere, oksidatif strese ve kirliliğin zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaya yardımcı... A-OXitive Night Peeling Cream - Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi ise dermatolog tarafından 3 peeling (soyma) seansına eşdeğer bir etki sunuyor. Yenileme Kompleksi sayesinde [Retinaldehit ve ProVitamin E] hücresel aktiviteyi arttırıyor, cilt dokusunu eşitliyor ve serbest radikallerin zararlı etkilereine karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.


Abtira, kendi hazırladığı ürünlerde sadece yüksek kalite yağlar, uçucu yağlar, sular, özler, vitaminler ve mineraller kullanıyor. Ürünlerde paraben, EDTA, silikon, petrol türevleri, sentetik boya veya koku bulunmuyor. Coral Sea Derinlemesine Onarıcı Retinol Serumu iki tip yağdan formüle edilmiş anti-aging etkili bir ürün. Birincisi, Jojoba ve Squalane; bu yağlar cildinizde doğal salgılanan sebuma benzer. Hafif nemlendirici ve rahatlatıcı etki yapar. İkincisi ise, antioksidanlar bakımından zengin, güçlü onarıcı ve yaşlanma karşıtı yağlardır. Bu yağlar; güçlü, besleyici, yenileyici ve rahatlatıcı gamma-linoleik asit (GLA) içeren Çuha; yaşlanma karşıtı mucize, omega 3,6,9, vitamin A,C,E ve karetonoidler içeren Kuşburnu yağlarıdır. Bu serumun özellikle en değerli yağı, vitamin A,B,C,E,K ve P, yağ asitleri – omega 3,6,7,9 ve karetonoidler içeren Deniz İğdesi yağları... Deniz iğdesi diğer soğuk pres yağlara göre çok daha fazla yaşlanma karşıtı ve onarıcı etkilere sahiptir.

Bonus: Lifting etkili en iyi 10 anti-aging krem


Önceki ve Sonraki
Haberler