EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Lifting etkili en iyi 10 anti-aging krem

Yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri gün geçtikçe daha da etkili formüller ile karşımıza çıkıyor. Yaşlanma belirtilerini azaltan, cilde sağlıklı bir dolgunluk ve aydınlık getiren 10 krem seçtik.

profil
BT Ekip
29.09.2020
Lifting etkili en iyi 10 anti-aging krem

Yaşlanma karşıtı etkili Vichy Liftactiv Collagen Specialist, Peptitler ve C Vitamini içeren formülü ile yaşlanma belirtilerine karşı savaşıyor ve cildin daha genç görünmesini sağlıyor. Yaşlanma karşıtında yüksek performans isteyen ve doğal içeriklerle geliştirilmiş bakım kremi arayan kadınlar için öneriliyor.


Morpho teknolojisi ile çene çizgisi, boyun ve yüz profili gibi kilit alanlarda oluşan kırışıklıkları, donukluğu ve düzensiz tonları hedeflerken yeniden şekillendirmeye yardımcı olan bir ürün. İçeriğindeki Hyaluronik Asit ile cildi dolgunlaştırır ve nemlendirir. Peynir altı suyu proteini ile Amino Asitler bakımından zengindir, cildin doğal kollajenini arttırmaya yardımcı olarak daha sıkı ve daha esnek hissetmenizi sağlar. Formülündeki Nöropeptitler ise doğal kollajen üretimini desteklemek ve kırışıklıkların, ekspresyon çizgilerinin görünüşünü azaltmak için çalışır. Tüm cilt tipleri için uygun. Paraben ve ftalat içermez.


Sıkı bir cilt görünümü ve gelecekte daha toparlanmış bir cilt için proaktif bakım sunan bir ürün. Yalnızca 1 haftada daha sıkı bir cilt görünümü sağlayan 'Kurenai-TruLift kompleks -TruStructiv' teknolojisi ile cildin potansiyelini arttıran yeni ReNeura++™ teknolojisi içeriyor. Yoğun, lüks yapıdaki krem elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerini onarmaya ve önlemeye yardımcı oluyor. Alıç özü ve Shiseido’nun özel Aqua-in-pool içeriği ile geliştirilmiş, zengin ve koruyucu dokusu ile fark yaratan yoğun yapıda bir krem nemlendirici. Uyku öncesi uygulanarak, cildin gündüz gördüğü hasarları onarıyor ve yoğun bir lifting etkisi sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanan formülü, cildi sakinleştiriyor ve kuru, cansız görünümü ortadan kaldırıyor. Uykuya daha rahat dalmanızı sağlayacak olan bu adım, nem verici içeriklerle cildinize son dokunuşu yaparak enerji veriyor.


Yaşlanmayı önleyici etkili aktif içeriklere sahip bir lifting kremi. Cildi yeniden dolgunlaştırarak cilt görünümünü iyileştiriyor. Plazmatik lifting faktörleri ile hücresel içerikler, kollajen ve hiyalüronik asit sayesinde cilde hacim veriyor. Yoğun yenileyici etkili aktif içerikleri ile cildi uyararak ihtiyaç duyduğu sıkılığı ve canlılığı veriyor. Tüm yüze günlük bakım olarak sabah ve/veya akşam hafif masaj hareketleriyle uygulayın.


Yeni nesil yaşlanma karşıtı bakım sunan bir krem. Doğal pembe ışıltısı ile cildinizi her sabah arındırıyor, yeniden canlandırıyor ve güçlendiriyor. Yenileyici ve arındırıcı etkiyi bir arada isteyen ve pembe ışıltı etkisi ile günlük bakım kremi arayan 40 + yaş üstü tüm kadınlar için uygun.


Erken yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeye yardımcı sıkılaştırıcı etkili kırışıklık giderici bakım kremi. İçeriğindeki yoğun antioksidanlar ile cildi sıkılaştırıp yenilerken aydınlık bir görünüm veriyor. Özel geliştirilmiş peptit kompleksi ile cilde derinlemesine nüfuz ederek kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı. Tüm cilt tipleri için uygun.


Estée Lauder'ın yenilikçi serisi Revitalizing Supreme Global Anti-Aging koleksiyonu, cildin gençlik ışıltısını dışarı çıkarmayı amaçlayan Moringa özü içeriyor. Cildin doğal aktivasyonunu destekleyen, çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, kolajen kompleksi içeren dokusu ile cildin kolajen üretimine destekte bulunuyor. Çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşıyor. Ultra nemlendirici özelliği ile de cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı oluyor.


Cildin gece boyunca yoğun olarak yenilenmesine yardımcı olan bir krem. Daha sıkı, dolgun ve pürüzsüz cilde ulaşmayı hedefleyen bir formülü var. Komedojenik değil. Paraben, mineral yağ ve renklendirici içermiyor. Tüm ciltlerin kullanımına uygun.


Güçlü ve ezber bozan bir nemlendirici. Cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkarmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı. İçeriğindeki Anogeissus, Commiphora Mukul & Sıkılaştırıcı Kompleksi sayesinde yüz kontürlerini belirginleştiriyor, mimik çizgilerinin azalmasını sağlıyor ve cildin yapılandırılmasına yardımcı oluyor. Cilde ihtiyacı olan nem akışını sağlıyor.


Yenilenen formülüyle gözle görülür 7 yaşlanma belirtisini hedeflemek için tasarlanan Super Multi Corrective Cream, zaman içerisinde, aynı anda sıkılaştırma, lift, pürüzsüzleştirme, cilt tonunu eşitleme, cilt dokusu görünümünü geliştirme, parlaklığı arttırma ve cildi nemlendirme etkilerini bir arada sunuyor.

Bonus: Cilt yaşlanması hakkında bilmeniz gerekenler


Önceki ve Sonraki
Haberler