GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Anne Hathaway, Shiseido’nun yeni global marka elçisi oldu

Ünlü oyuncu Anne Hathaway ile cilt bakım markası Shiseido, yeni iş birliklerini dün yapılan bir davetle duyurdu. Hathaway, markanın anti-aging serisi Vital Perfection’ı New York’ta gerçekleşen etkinlikte tanıttı

Anne Hathaway, Shiseido’nun yeni global marka elçisi oldu

Cilt bakım markası Shiseido; Akademi ödüllü aktris, yapımcı ve moda ikonu Anne Hathaway ile iş birliğini New York’ta gerçekleşen davette tanıttı. Anne Hathaway ve Shiseido, markanın önde gelen anti-aging serisi Vital Perfection için ‘Potansiyelin yaşı yoktur’ mesajıyla bir araya geldi. Virgin Hotel’de gerçekleşen özel etkinliğe dünya çapında tanınan isimlerin yanı sıra Türkiye’den Rachel Araz Kiresepi katıldı.

Global Shiseido Vital Perfection elçisi Anne Hathaway, Shiseido iş birliğini “Vital Perfection’ın tüm vücutla mükemmel bir uyum içinde çalışmasını çok seviyorum. Bilimsel araştırmalar üzerine kurulan Vital Perfection, gözle görülür etkiler sunarak cildi besliyor ve en iyi görünümüne kavuşturuyor. Shiseido’nun Vital Perfection serisinde sade ve sofistike duruşu, marka gelenekleri ve 150 yılı aşkın geçmişinin bilgi birikimiyle kusursuz bir şekilde harmanlamasına hayranlık duyuyorum” sözleriyle anlattı.

Önceki ve Sonraki
Haberler