EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Zayn Malik, büyük beden flört sitesinde sevgili arıyor

Üç ay önce kızı Khai’nin annesi Gigi Hadid’den ayrılan ünlü şarkıcı Zayn Malik, büyük beden flört sitesinde kendisine yeni sevgili aramaya başladı. Malik, daha önce verdiği bir röportajda ‘dolgun’ kadınlardan hoşlandığını söylemişti

Zayn Malik, büyük beden flört sitesinde sevgili arıyor

Ünlü şarkıcı Zayn Malik; kızı Khai’nin annesi, altı yıllık sevgilisi Gigi Hadid’den, annesi Yolanda ile tartışması nedeniyle ayrıldıktan üç ay sonra gürleşmiş sakallarıyla ortaya çıktı. Büyük beden flört sitesi WooPlus’a kaydolan 28 yaşındaki eski One Direction yıldızı, kendisini ‘kıvrımlı insanların aşkı bulması için kapsayıcı bir platform’ olarak tanımlayan sitede kadın arkadaş arıyor. Zayn, 2016 yılında Billboard dergisine verdiği röportajda, ‘dolgun’ kadınlardan hoşlandığını söyleyip eklemişti: “Vücutlarının bazı bölümleri dolgun olan kızları çok çekici buluyorum.”

WooPlus uygulaması, kullanıcılarının doğrulanmasına yardımcı olmak için yüz tanıma teknolojisini kullanıyor. Bu nedenle Zayn Malik de siteye üye olurken, mimikleriyle karşısına çıkan emojileri taklit etmek zorunda kaldı ve o anlardaki görüntüsü daha sonra dışarıya sızdırıldı. Ünlü şarkıcı; mutlu, kızgın gibi farklı emojileri taklit ederken gür sakallarıyla dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler