EĞLENCE - ÜNLÜLER

Barbie’nin yıldızları Margot Robbie ve Ryan Gosling, şimdi de Ocean's Eleven’ın yeniden çekiminde başrol oynayacak

Bu yıla damga vuran filmlerden biri olan ‘Barbie’nin başrol oyuncuları Margot Robbie ve Ryan Gosling, bir kez daha bir araya geliyor. Barbie yıldızları, daha önce duyurulan Ocean's Eleven filminde yeniden birlikte kamera karşısına geçecek. Yapımcı Josey McNamara, GamesRadar+'a “Bundan daha iyi bir eşleşme olamazdı” dedi

profil
BT Ekip
16.10.2023
Barbie’nin yıldızları Margot Robbie ve Ryan Gosling, şimdi de Ocean's Eleven’ın yeniden çekiminde başrol oynayacak

2023 yılının dünya çapında en büyük gişe hasılatı elde eden filmi olan Barbie’nin başrol oyuncuları Margot Robbie ve Ryan Gosling’in, bu kez de Ocean’s Eleven filminin yeniden çekiminde birlikte kamera karşısına geçeceği açıklandı. GamesRadar+'a "Birlikte harikalar" diyen filmin yapımcısı Josey McNamara, "Ocean’s Eleven’ın yanı sıra onlara yaptırabileceğimiz her bir proje harika olurdu" diye sözlerine devam etti.

Ancak bu büyük haberle ilgili yakın zamanda başka ayrıntıların açıklanması beklenmiyor. Çünkü McNamara, GamesRadar+'a "Çok fazla bir şey söyleyemem ama sanırım sadece seriye uygun davranmaya çalışıyoruz. Hazır olduğunda insanların bunu izleyecek olması beni heyecanlandırıyor" diye konuştu.

Senaryonun detayları bilinmese de film bir dönem filmi olacak. Margot Robbie'nin PR danışmanı, People dergisine projenin 60'larda geçen orijinal bir Ocean filmi olacağını söyledi. Filmin yönetmeninin ise Jay Roach olacağı biliniyor.

İsmi henüz belli olmayan filmde McNamara'nın yanı sıra Olivia Milch ve Gary Ross da yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Senaryoyu ibe Carrie Solomon yazıyor.

İlk olarak Dean Martin, Frank Sinatra ve Sammy Davis Jr.'ın başrollerini paylaştığı 1960 yapımı bir soygun filmi olarak vizyona giren Ocean's Eleven, 2001 yılında yönetmen Steven Soderbergh tarafından başarıyla yeniden canlandırıldı.

George Clooney'nin Danny Ocean rolünde başrol oynadığı Las Vegas merkezli soygun filmi, iki devam filmi ortaya çıkardı: 2004 yapımı Ocean's Twelve ve ardından üç yıl sonra çekilen Ocean's Thirteen. Tamamı kadınlardan oluşan Ocean's 8 spin-off'u 2018'de Sandra Bullock, Cate Blanchett ve Anne Hathaway'in başrol oynadığı film takip etti.

Bu arada Barbie, bu yaz sinemalarda gösterime girmesinin ardından hala bir başarı dalgası yaşıyor. Film, Super Mario Bros. Filmi'ni geçerek 2023'ün şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan filmi olarak dünya çapında 1.437 milyon dolardan fazla bilet satışı elde etti.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog