EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Yılın kadınları tek bir karede

Vanity Fair dergisi her yıl merakla beklenen özel ‘Hollywood’ sayısını yayımladı. Bu özel sayının kapağında farklı jenerasyonlardan bu yılın öne çıkan kadın oyuncuları tüm ihtişamlarıyla yer alıyor.

profil
BT Ekip
02.02.2016
Yılın kadınları tek bir karede
Vanity Fair, bu yıl kapağını erkek oyuncular yerine sadece kadınlara ayırdı. Hollywood özel sayısında genç ve yılların deneyimli ikonları bir araya geldi.

Her yıl Hollywood özel kapak çekimi ile konuşulan Vanity Fair dergisi, Oscar adayları ile Amerikan sinemasının ikonlarını aynı prodüksiyonda buluşturdu. Yılın Oscar adayları Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Saoirse Ronan, Brie Larson, Charlotte Rampling, Alicia Vikander ile Hollywood ikonları Jane Fonda, Helen Mirren, Viola Davis, Diane Keaton ve Oscar ödüllü Rachel Weisz ve Lupita Nyong’o Vanity Fair’in Hollywood sayısının konukları oldu.

Dünyaca ünlü isimleri bu karede yakalayan ve dergideki portre fotoğraflarını çeken isim ise Annie Leibovitz’den başkası değil. Geçtiğimiz yıllarda bu özel sayıda kadın ve erkek oyuncuları kapağına taşıyan dergi bu yıl sadece kadın oyuncuları öne çıkaran bir prodüksiyon hazırladı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler