EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Super Bowl Halftime Show, rap müzik şöleni ve ünlüler geçidine sahne oldu

Amerikan Futbol Ligi'nin şampiyonunun belirlendiği Super Bowl'un devre arasında gerçekleşen Halftime Show; efsanevi rap'çiler Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige ve Kendrick Lamar'ın konserine evsahipliği yaptı. SoFi Stadyumu'ndaki şovu dünyaca ünlü isimlerin de aralarında olduğu binlerce kişi izledi

Super Bowl Halftime Show, rap müzik şöleni ve ünlüler geçidine sahne oldu

Amerika’da Amerikan futbol ligi NFL’in final maçı olan ve lig şampiyonunun belli olduğu karşılaşma, 13 Şubat Pazar akşamı oynandı. Los Angeles Rams ile Cincinnati Bengals arasında oynanan karşılaşma sonucunda maçı kazanarak şampiyon olan takım Los Angeles Rams oldu.

Ama her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın en çok izlenen spor karşılaşmalarından biri olan Super Bowl’da en çok konuşulan; iki takımın mücadelesi değil, maçın devre arasında gerçekleşen Halftime Show oldu.

Los Angeles’taki Inglewood kentindeki SoFi Stadyumu’nda gerçekleştirilen Super Bowl’u dünyaca ünlü isimler bir arada izledi. Halftime Show’da ise rap müziğin efsane isimleri Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige ve Kendrick Lamar aynı sahneyi paylaştı. Gecede sürpriz olarak 50 Cent de sahneye çıktı.

Bugüne kadarki en iyi Halftime Show olarak nitelendirilen şovu; aralarında Jennifer Lopez-Ben Affleck, Kanye West ve çocukları North ile Saint, Drake, Hailey-Justin Bieber, Kendall Jenner-Devin Booker, Prens Harry ile kuzeni Prenses Eugenie, Sean Penn, LeBron James gibi dünyaca ünlü isimlerin de aralarında olduğu binlerce kişi izledi.

Şovun açılışını Dr. Dree ile Snoop Dogg, birlikte söyledikleri ‘The Next Episode’ parçasıyla yaptı. Daha sonra Dr. Dree, piyanosunun başına geçip performans sergilerken Eminem’in bir dizinin üstüne çöküp başını eğerek saygısını sunması şovun en çok alkış alan anlarından biri oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler