EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

‘Squid Game’in yıldızı Hoyeon Jung, Amerikan Vogue’a kapak oldu

Tüm zamanların en çok izlenen dizisi ‘Squid Game’de ‘Kang Sae-byeok’ karakterini canlandıran Hoyeon Jung, kapağını süslediği Amerikan Vogue dergisine verdiği röportajda “Bütün hayatım sadece bir ayda değişti” dedi

‘Squid Game’in yıldızı Hoyeon Jung, Amerikan Vogue’a kapak oldu

Netflix’in tüm dünyayı etkisi altına alan, tüm zamanların en çok izlenen dizisi ‘Squid Game’in yıldızı Hoyeon Jung, Amerikan Vogue dergisine kapak oldu. 27 yaşındaki Güney Koreli güzel oyuncu, dergiye verdiği röportajda “Bütün hayatım sadece bir ayda değişti” dedi ve devam etti: “Duygularımı ifade etmek için kelimeler yetersiz kalıyor. O dönem tam 8 kilo verdim. Neden bilmiyorum ama hiçbir şey yiyemiyordum. Kafam çok karışıktı. Tüm olanlara inanamadım. Hatta güvenemedim.”

Güzel oyuncu, ‘Squid Game’de, ailesini yeniden bir araya getirmek için 45.6 milyar yenlik ödülü kazanmaya çalışan Kuzey Koreli sığınmacı ‘Kang Sae-byeok’u canlandırıyor. Bu ilk oyunculuk deneyimiyle herkesin beğenisini kazanmayı başaran Hoyeon Jung, dergiye ayrıca, dokuz bölümlük bu hayatta kalma dizisini ailesiyle izlemeye çok utandığını, ancak annesinin oyunculuğunu çok gerçekçi bulduğunu söyledi.

Hoyeon Jung, Vogue için yapılan çekimlerde, stilist Jared Ellner tarafından seçilen özel kıyafetleri giydi.

Önceki ve Sonraki
Haberler