EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Meryem Uzerli geceye damgasını vurdu

Beklenen gün geldi. Meryem Uzerli üç yıl aradan sonra nihayet Star TV ekranındaki dizisiyle karşımızda. Başrollerini Murat Yıldırım ve Uğur Polat ile paylaşan Uzerli’nin Gecenin Kraliçesi ismini taşıyan dizisi, Türkiye’yi ekran başına kilitledi.

profil
BT Ekip
12.01.2016
Meryem Uzerli geceye damgasını vurdu

Dizi, ismini tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre sadece şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçekten alıyor.

Uzerli’nin canlandırdığı Selin ilk bölümde bu gizemli çiçeği aramaktadır. Selin aşkın kokusunu ararken, Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Kartal, ona ilk görüşte aşık olur. Selin ile Kartal’ın Güney Fransa’nın Grasse şehrindeki romantik görüntüleriyle başlayan dizi, daha sonra Rize ve İstanbul’a savruluyor.

Uğur Polat’ın canlandırdığı Aziz karakteri ise diziyi bambaşka bir yöne sürüklemeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan biraderlerin yaptığı, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun da yer aldığı dizi, daha ilk bölümünden çok beğenilirken, Uzerli’nin yokmuşçasına doğal makyajı da sosyal medyada çok konuşuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler