EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Lady Gaga’dan 'Top Gun: Maverick’e özel şarkı

Pop yıldızı Lady Gaga, başrolünde Tom Cruise’ün oynadığı 'Top Gun: Maverick' filmi için ‘Hold My Hand’ adında bir şarkı yazdı. Gaga, ilk kez bugün yayınlanacak şarkıyı ‘dünyaya bir aşk mektubu’ olarak tanımlıyor

Lady Gaga’dan 'Top Gun: Maverick’e özel şarkı

Lady Gaga, yakında vizyona girecek olan ve başrolünde Tom Cruise’ün oynadığı 'Top Gun: Maverick' filmi için ‘Hold My Hand’ adında bir şarkı yaptı. 36 yaşındaki Gaga, şarkıyı, ‘Top Gun’ logosunun önünde çektirdiği fotoğrafla duyurdu. ‘Hold My Hand’in; ‘Top Gun’ 1986'da vizyona girdikten sonra En İyi Orijinal Şarkı Oscar'ını kazanan filmin ikonik şarkısı ‘Take My Breath Away’in ayak izlerini takip edeceği söyleniyor.

İlk kez bugün yayınlanacak olan şarkı, Gaga'nın iki yıldan fazla bir süre sonra yayınladığı ilk single olacak. Gaga, single’ın duyurusu için yaptığı açıklamada, özellikle 'Top Gun: Maverick' filmine özel bir şarkı yapmak için yıllardır çalıştığını söyledi. Gaga ayrıca şarkıyı, ‘dünyaya bir aşk mektubu’ olarak tanımlayıp ekledi: “Top Gun: Maverick' için bu şarkıyı yazdığımda; filmin kalbine, kendi ruhuma ve içinde yaşadığımız dünyanın doğasına yaydığı çoklu katmanların farkında bile değildim. Yıllardır bu şarkının üzerinde çalışıyorum, mükemmelleştiriyorum, ‘bizim’ yapmaya çalışıyorum. Hem anlaşılmak, hem de birbirimizi anlamaya çalışmak için derin bir şarkı yapmak istedim.”

Tom Cruise’un yanı sıra Jennifer Connelly, Miles Teller, Val Kilmer isimlerin yer aldığı ‘Top Gun: Maverick’te; ‘Inception’, ‘Dune’ ve ‘Aslan Kral’ da dahil olmak üzere sayısız aksiyon ve macera filminin müziklerine imza atan besteci Hans Zimmer'ın müziklerinin de yer alması planlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler