EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kim Kardashian'dan 'kalça estetiği' iddialarına yanıt

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın kalçalarının estetik olup olmadığı uzun zamandır gündemde. Ünlü isim sonunda iddiaları sonlandıran bir açıklama yaptı.

profil
BT Ekip
17.08.2016
Kim Kardashian'dan 'kalça estetiği' iddialarına yanıt

Kim Kardashian, kalçalarına enjeksiyon yaptırdığını açıkladı.

35 yaşındaki yıldız, sanılanın aksine bu işlemi estetik için değil sedef hastalığını tedavi etmek için yaptırdığını belirtti.

İnternet sitesi üzerinden canlı yayında açıklama yapan Kardashian, ilk olarak annesi Kris Jenner’ın bacağındaki lekeleri fark ettiğini ardından doktora başvurarak sedef hastası olduğunu öğrendi.

Tedavi için birkaç yılda bir kortizon iğnesi olduğunu belirten Kardashian, böylelikle ‘kalça implantı’ yaptırdığına dair söylentileri yalanlamış oldu. Kardashian, tedavi sonrasında kalçasında belli olan iğne izlerinin estetik için olmadığına açıklık getirmiş oldu.

Sedef hastalığı nedir?

Deride kırımızı renkli zemin üzerinde sedefi-beyaz renkli kepeklenmelere neden olan döküntülerle kendini gösteren sedef hastalığı özellikle diz, dirsek vesaçlı deri gibi bölgelerde görülüyor. Uzmanlar bu hastalığın en büyük tetikleyicisinin kalıtsal olmasının yanı sıra stress ve sıkıntı olduğunu belirtiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler