EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kanye West hastaneye kaldırıldı

Ünlü rapçi Kanye West, Pazartesi günü iptal edilen konserinin ardından fenalaştığı için hastaneye kaldırıldı. Ailesinin yaptığı açıklamaya göre Kanye “yorgunluk” sebebiyle UCLA Medical Center’da tedavi görmeye başladı.

profil
BT Ekip
22.11.2016
Kanye West hastaneye kaldırıldı

Eşi Kim Kardashian’ın uğradığı silahlı soygundan sonra Kardashian-West çiftinin üzerindeki kara bulutlar dağılmıyor! 39 yaşındaki ünlü rapçi, pazartesi günü iptal ettiği turne programından sonra hastaneye kaldırıldı. Vefat eden babası için düzenlenen bir bağış etkinliğine katılan Kim Kardashian, eşi Kanye West’in durumunu öğrenince Los Angeles’a geri döndü.

Kardashian-West ailesine yakın bir kaynağın verdiği ifadeye göre, Kanye West’in akıl sağlığı bir süredir yerinde değil. Perşembe günkü konserinde ABD başkanlık seçimleriyle ilgili tartışmalı yorumlarının ardından West, cumartesi günkü konserinde yalnızca 2 adet parçasını seslendirip politik konuşmalarına devam ettiği için hayranları tarafından ağır bir şekilde eleştirilmişti. Dün ise iptal ettiği programının ardından sinir krizi geçirdiği söylenen ünlü rapçi, iddialara göre kelepçelenerek hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, durumu hastanın sağlığı ve güvenliği için bir önlem olarak açıklarken Kardashian’ın annesi Kris Jenner “Kanye’nin sadece çok yorgun” olduğunu ifade ediyor.

Yakın çevresi, West’in tek seferde uyumadan 48 saat boyunca çalıştığını, uykusuzluk ve işkolik olması nedeniyle bu duruma geldiğini söylüyor. Kanye West ise iptal ettiği programı nedeniyle 10 milyon dolar civarından bir zarara uğrayacak. 

Önceki ve Sonraki
Haberler