EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Hamile ünlülerin yemek keyfi

Blake Lively’den Behati Prinsloo’ya pek çok ünlü isim bu yaz hamilelikleriyle çokça konuşuldu. Pek çok hamile ünlü isim, Instagram’da paylaştıkları fotoğraflarla vücutlarına hayran bırakırken bir yandan da Instagram’dan üzerinden yemek rutinlerini ortaya çıkardılar. Instagram’da tanık olduğumuz iki kişilik yiyen ünlülere bir göz atalım.

profil
BT Ekip
26.07.2016
Hamile ünlülerin yemek keyfi

Yaptığı her hareketiyle görenleri hayran bırakan Lively, Instagram’da paylaştığı samimi fotoğraflarla da fenomen oldu. Yediği yemekleri sık sık paylaşan Lively, yoğun iş temposuna devam ediyor.

Hamile ünlülerin yemek keyfi

İkinci çocuğuna hamile olan güzel oyuncu, geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıkladı. Instagramı olmamasına rağmen eşi Ashton Kutcher sayesinde takip ettiğimiz Mila Kunis, Instagram’dan anlaşıldığı üzere sık sık kocasının yemek yapmasına izin veriyor. 

Hamile ünlülerin yemek keyfi

İkinci çocuğuna hamile olan güzel oyuncu Olivia Wilde, yumurta hazırlarken görüldüğü fotoğrafını Instagram’da paylaşarak sağlıklı beslenmeye dikkat ettiğini gösterdi.

Hamile ünlülerin yemek keyfi

İsrailli top model Bar Refaeli hamileliğinin son aylarını yaşarken yemesinden kısmadığını açık açık Instagram’da gösterdi. Devasa bir sushi tabağı paylaşan Refaeli, geçtiğimiz sene Adi Ezra ile evlenmişti.

Hamile ünlülerin yemek keyfi

Üçüncü çocuğunu kısa bir süre önce kucaklayan Yüzüklerin Efendisi yıldızı Liv Tyler da Instagram’dan yemek fotoğrafları paylaşmaktan geri kalmadı. Doğum gününde kendisine gelen ve üzerinde “Dünyanın en iyi annesi” yazan doğum günü pastasını paylaşan Tyler, çocukları tarafından çok sevildiğini gösterdi.

Hamile ünlülerin yemek keyfi

Maroon 5’ın solisti Adam Levine ile ilk çocuklarını bekleyen Victoria’s Secret modeli Behati Prinsloo, kocası ile paylaştığı eğlenceli postlarla bir Instagram fenomeni haline gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda organik beslendiğini gösteren Prinsloo, artık kendi çileklerini yetiştirmeye başladığını Instagram üzerinden açıkladı.

Hamile ünlülerin yemek keyfi

Mankenlik kariyerinde hızla yükselen Candice Swanepoel, sağlıklı atıştırmalıklarından vazgeçmediğini Instagram’da gösterdi. Yediği karpuz dilimini postlayan Swanepoel, hamileliğinin son aylarını yaşıyor. 

Hamile ünlülerin yemek keyfi
Önceki ve Sonraki
Haberler