EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Detoks mu estetik mi?

Yaklaşık bir hafta önce Instagram hesabını kapatıp “sosyal medya detoksuna” başladığını söyleyen Kendall Jenner’ın Instagram’a geri dönüşü çok konuşuldu. Söylentilere göre, Jenner dudak estetiğini gizlemek amacıyla Instagram’dan uzaklaştı!

profil
BT Ekip
23.11.2016
Detoks mu estetik mi?

Yaklaşık 1 hafta önce Instagram hesabını kapatan ve gerekçe olarak dinlenmek istediğini söyleyen Kendall Jenner, sosyal medyaya geri döndü. Son paylaşımında kardeşi Kylie ile poz veren Kendall Jenner, dolgun dudaklarıyla dikkat çekti. Jenner’ın takipçilerinin iddiasına göre estetik operasyon geçirip dudaklarını büyüten ünlü model profilini kapattığında eski dudaklarının fotoğraflarını sildi. Böylece, karşılaştırma yapılmasının önüne geçtiği iddialar arasında.

Hayranlarının Kendall’a tepkisi ise gitgide büyüyor. Kimi modelin bu kararını desteklerken kimi hayranı Kardashian-Jenner kadınları arasında Kendall’ın en doğal duranı olduğunu ve bunu bozmaması gerektiğini savunuyor.

Kylie Jenner'dan açıklama
Sosyal medyada yükselen eleştirilerin ardından Kylie Jenner duruma açıklık getirdi. Jenner Snapchat üzerinden "Kylie'nin dudaklarına bugün ben makyaj yaptım ve herkes estetik yaptırdığını düşünmüş. Özür dilerim Kendall!" açıklamasını yaptı.

Önceki ve Sonraki
Haberler