EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Beyonce ve Zendaya, film projesinde buluşuyor

Son dönemin gözde oyuncularından Zendaya ile pop müziğin kraliçesi Beyonce, 1959 yapımı ‘Imitation of Life’ filminin yeniden çekiminde bir araya gelmeye hazırlanıyor. Filmin yapımcılığını Beyonce’nin üstleneceği, başrolünde ise Zendaya’nın oynayacağı söyleniyor

Beyonce ve Zendaya, film projesinde buluşuyor

Müzik dünyasının dev isimlerinden Beyonce ile son dönemin parlayan yıldızlarından Zendaya’nın, yeni bir proje için bir araya gelmeye hazırlandığı iddia ediliyor. İngiltere’de yayınlanan Sun gazetesine göre Beyonce ve Zendaya, Douglas Sirk’in 1959 tarihli klasik melodramı ‘Imitation of Life’ın yeniden çekiminde rol almak için görüşmelere başladı.

40 yaşındaki pop kraliçesi ve 25 yaşındaki ‘Spider-Man’ yıldızı, altı yıl önce Beyonce’nin ‘All Night’ adlı şarkısının klibinde oynamıştı ve iddiaya göre ikili, bir kez daha güçlerini birleştirmek konusunda oldukça hevesli. Zaten güzel yıldızın, Beyonce’nin klibinde oynamakla ilgili sorulan bir soruya “Kelimenin tam anlamıyla çılgıncaydı çünkü beni tanıyan herkes, doğduğumdan beri Beyonce’ye takıntılı olduğumu, onun verdiği her konsere gittiğimi biliyor. Bu gerçek bir saplantı. Bu bir onurdu ve çıldırdım” cevabıyla da Beyonce’yi ne kadar sevdiğini ortaya koymuştu.

Fannie Hurst’ün çok satan romanından uyarlanan ‘Imitation of Life’; ırk, sınıf ve cinsiyet konularını ele alıyor. Lana Turner, Juanita Moore ve Sandra Dee’nin rol aldığı film, Hollywood tarihinin en iyi yapımlarından biri olarak gösteriliyor.

Filmin yeni versiyonunun yapımcılığını Beyonce’nin üstleneceği bildiriliyor. Şu sıralar HBO’da ekrana gelen ‘Euphoria’da başrol oynayan Zendaya’nın, filmin yeni versiyonunda ‘Sarah Jane’ karakterini oynayacağı iddia ediliyor. Şu anda herkesin Zendaya’yı filminde oynatmak istediği ama ‘Imitation of Life’ın yeniden çekiminin onu bir sonraki seviyeye taşıyacağı ve genç oyuncuya ödüller kazandırabileceği söyleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler