EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Yılın en renkli festivali: Holifest

Rengarenk ve eğlence dolu bir hafta sonu etkinliğine katılmaya ne dersiniz? Hint Kültürünün en büyük geleneksel bayramı olan Holifest, 12 Mayıs'ta İstanbul'da şehri rengarenk boyamaya geliyor.

profil
BT Ekip
09.05.2018
Yılın en renkli festivali: Holifest

Holifest, İzmir, Çanakkale ve Ankara’nın ardından 12 Mayıs’ta İstanbul’a geliyor. 

Her şehirde farklı sanatçıların performanslarına yer veren Holi Festivali’nde bu sene Willy William, Can Bonomo, Gazapizm, Velet, Yener Çevik, Sahte Rakı, İlkay Şencan ve birçok DJ sahne alırken, Agni Dans Kumpanyası muhteşem dans gösterileriyle yer alacak. Gün boyunca devam eden müziğe ve eğlenceye, daha birçok sahne şovları ve Mc performansları da eşlik edecek.

Holifest misafirleri, şehrin karmaşasından uzaklaşarak, baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi festivalinin coşkusunu yaşayacaklar. Etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, yoga atölyeleri, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar. Aynı zamanda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile yapılan iş birliğiyle, etkinlik alanında Omurilik Felçlileri ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla gün boyu farklı aktiviteler gerçekleştirilecektir.

Bu eğlenceli ve renkli festivali mutlaka ajandanıza ekleyin.

Önceki ve Sonraki
Haberler