EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Cannes Film Festivali başladı

Film ve moda dolu Cannes Film Festivali bu yıl 71. kez perdelerini açtı. Her yıl olduğu gibi Cannes’dan kırmızı halı takibi yine buseterim.com.tr’de olacak.

profil
BT Ekip
09.05.2018
Cannes Film Festivali başladı

Festivalde , Hollywood’dan dünyaya yayılan taciz skandalı gündemde. Sinema sektöründeki cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmek için bu seneki jüri üyelerinin çoğu kadınlardan oluşmakta. Jüri başkanı olarak ise karşımıza Cate Blanchett çıkıyor. Blanchett'ın siyah, boğaz kısmı kapalı siyah Armani elbisesi ikinci kez karşımıza çıkıyor. Ünlü aktris, aynı elbiseyi 2014 yılında Altın Küre'de giymişti.

Cannes Film Festivali başladı

Eşi Javier Bardem ile yeni filmi ‘Everybody Knows’ filminin galasına katılan Penelope Cruz,   festivalin ilk günü için Chanel tercih etti. Balık kesim elbise etek kısımlarına doğru geniş ve tüylerle kaplı. Saçlarını açık ve doğal bırakan Cruz şık müchever küpeleri Swarovski marka...

Fransa’da gerçekleştirilen 2018 Cannes Film Festivali’nde bu yıl Altın Palmiye için 21 film yarışıyor. Yarışan yönetmenler arasında 2014 yılında "Kış Uykusu" filmi ile Altın Palmiye kazanan Nuri Bilge Ceylan da bulunuyor.

Cannes Film Festivali başladı

Şeçimini siyahtan yana kullanan oyuncunun tasarımcı tercihi Chanel oldu, boğazdan ince choker bağcıklı fırfır detaylı elbisesinin belindeki ince kemer elbiseyi iki parçaya bölmüş. Ayakkabısı ise Giuseppe Zanotti.

Cannes Film Festivali başladı

Saçlarını balerin topuzu şeklinde kullanarak genç bir hava estiren ünlü aktris, kırmızılar için Givenchy elbisesi ile Cannes açılış törenine katıldı.

Cannes Film Festivali başladı

 Georgia May Jagger, Twinset marka derin V yakalı uzun siyah bir elbise terchi etti. Jagger, doğal güzelliğini vurgulamak için oldukça sade bir makyaj uygulamış. Parıltılı bilekliği ise Chopard...

Cannes Film Festivali başladı

Jüride yer alan Fransız oyuncu, açılış töreninde etek kısmı püsküllü hareketli bir elbise ile boy gösterdi. Seydoux'nun tercihi Louis Vuitton oldu. 

Cannes Film Festivali başladı
Önceki ve Sonraki
Haberler