EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Fransa Sarayı'nda aşk dolu bir gece

Sürprizlerle dolu unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız 12 Şubat Cuma akşamı, Fransa Sarayı’nda gerçekleşecek olan Amour Lab konseptindeki Je t’aime/ SeniSeviyorum daveti tam size göre!

profil
Duygu Özdemir
11.02.2016
Fransa Sarayı'nda aşk dolu bir gece
Markalarla romantizmin buluşacağı Amour LAB davetinde, aşkı kalpte hissetmenin yanında tüm duyularımıza hitap edeceği büyülü bir gece sunuyor.

Fransa Sarayı’nın tarihi ve romantik atmosferinde gerçekleşecek olan bu etkinlik lezzetli tatlarıyla damağınıza, Power Love FM’in birbirinden keyifli müzikleriyle kulaklarınıza ve ruhunuza hitap etmekle kalmayıp, tüm duyularınızı harekete geçirerek, size aşkın büyüsüne bırakacak. Aşkı Choco LAB, Fashion LAB, Coffee LAB, Music LAB ve Taste LAB gibi konseptlere ayırarak, her bölümün kendine has tadını çıkararak, farklı bir deneyim yaşamanız sağlanacak. Bununla da sınırlı kalmayıp Shangri La Bosphorus’un ünlü şefi Olivier Pistre’nin hazırlayacağı özel lezzetler de eklenince, daha da unutulmaz bir gece olacak. 

Fransa Sarayı’nın baştan aşağıya, aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızıya bürüneceği bu özel gece, sevgilinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız, çok değerli ve unutulmaz bir seçenek olabilir. Biletlere Biletix’ten ulaşabilir, etkinliğin detaylarını Facebook’tan Hybrid’in sayfasından takip edebilirsiniz.

12 Şubat 2016 / 20.00 – 24.00

Fransa Sarayı (Palais de France)

Önceki ve Sonraki
Haberler