EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

İstanbul hafta içi de hareketli ve birbirinden değişik alternatifler sunuyor. Bu hafta ne yapsak, diye düşünmeyin. Yazarımız Mina Karanis’in önerilerine kulak verin.

profil
Mina Karanis
04.04.2016
Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

Garipçe Köyü’ne inmeden dümdüz yolunuza devam edin 3.köprüyü sağınızda bıraktıktan kısa bir süre sonra varacaksınız. Denizi karşısına alıp, ağaçların arasına saklanmış sempatik bir mekan Menekşe Bahçesi. İşleten ailenin sıcakkanlılığı yemeklerin lezzetine de yansımış. Serpme kahvaltısını veya balığını şiddetle tavsiye ediyorum. Kendi yaptıkları kısırı da giderseniz denemeyi atlamayın. Hafta sonu açık büfe kahvaltısı da mevcut. İki kişi için ortalama 80 TL.

İskele Cad. Sümbol Sok. No:41 Rumeli Feneri Sarıyer, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

Ek Biç Ye İç ekibi İstanbul Modern’in davetiyle Rocha’nın “Yok Olmadan” sergisine özel ürettiği “Sefatoryum” adlı alanda doğa ve tarımla ilgili üretim ve tüketim politikalarını ele alıyor. Ek Biç Ye İç’in kendi mekanını da deneyimlemenizi öneririm.

7 Nisan Perşembe 17:00, Meclis-i Mebusan Cad. Beyoğlu, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

Kallavı sokağa gelince dört bir yanınız Fıccın, kafanız karışmasın hepsi aynı menü fakat farklı dizayn. Yeni şubesini de Akaretler’e açtı. İş çıkışı nerede buluşsak şöyle güzel bir yemek yesek diyorsanız, burası salaş ve güzel bir seçenek. Menüden kıymalı çerkez mantısı favorim. İki kişi için ortalama fiyat 70 TL.

Asmalımescit Mah. İstiklal Cad Kallavi Sok. No:3-7-8-12 Beyoğlu, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

Sessizlik istiyorum diyenlere duyurulur, But First Coffee tam beklentinizi karşılayacak. Üçüncü dalga kahveciler ailesinden; sessiz, sakin kafanızı dinleyebileceğiniz minik bir mekan. Kahvelerin yanında cevizli cheesecakeini de deneyin derim. İki kişi için ortalama 35 TL.

Cumhuriyet Mah. Feriköy Fırın Sok. No:5-9/B Şişli, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)

Yeni gece mabedi Klein, house müzik severlere duyurulur. Ünlü DJ’lerin DJ kabinine geçtiği mekan, son ayların gözde mekanlarından. İçerisinin dekorasyonunda nostaljiye yer verilmiş; halılar, avizeler... adeta büyük bir evin müzeye dönüştürüldüğünü hayal edin. İçerisi geniş olduğu için kalabalık boğmuyor ve rahat rahat müziğinizi dinleyip eğlenebiliyorsunuz. İki kişi için ortalama 150tl.

Cebel Topu Sok. 4 Harbiye Şişli, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (4-8 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler