EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Sadece hafta sonları değil, hafta içleri de şehir etkinlik dolu! Yazarımız Mina Karanis, bu hafta mutlaka izlemeniz, gitmeniz ve tatmanız gerekenleri derleyerek, hafta içinin stresinde kaybolmamanız için bir rehber hazırladı.

profil
Mina Karanis
28.03.2016
Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Adını 1 kaşık kahvenin 7GR olmasından alan mekanın sahipleri, aynı zamanda koleksiyoncu. Minimal dekorasyona sahip olan kafenin duvarındaki “Oh.” yazısı, ortamın rahatlığını çok da güzel ifade etmiş.  Lezzetli kahvelerinin yanında, ev yapımı keklerini yemenizi tavsiye ederim.

Adres: Kuloğlu Mh., Hayriye Cd No:7, Beyoğlu/İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

“Sanat her zaman her yerde” mottosuyla kurgulanan ve Armaggan Art&Design Galeri’de bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Sanat 7/24 etkinliğinde, “Sanatı gündelik hayata nasıl dahil edebiliriz?” “Sanat eseri 7/24 yanımızda nasıl olur?” gibi sorulara fonksiyonel yanıtlar arıyor.

Adres:Nuruosmaniye Cad. No:64/İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Aile büyüklerimizden günümüze kadar kulaktan kulağa ünü yayılan tarihi Rus lokantası Rejans, 1924 Rejans Restoran olarak eski yerinde geri döndü. Kapıdan girdiğinizde sizi Rus aksanı ile uzun boylu bir beyefendi karşılıyor. İçeride loş bir ışık ve ahşap bir dekorasyon hakim. Rusların milli içkisi olan votka masası geziyor salonda; limonlu votka, somonlu votka ve daha birçok çeşit. Yemeklerde Mike Norman imzası var. Girişte sağ tarafta sonsuza kadar rezerve olan masa ise Atatürk’ün masası.

Adres: Asmalı Mescit Mah. Olivya Geçidi No:7-A Beyoğlu/İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Hem unsuz hem glutensiz sağlıklı lezzetler yapmak isterseniz, tam yerine geldiniz. Pastanelere restoranlara girip bu unsuz mu bu glutensiz mi diye aramak yerine kendi ziyafetinizi kendiniz yaratın. Ücret: 130TL

Adres: City Cooks, Tepecik Yolu, Alkent Alışveriş Merkezi No:13/1 Etiler, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Bebek’te bir ara sokakta yer alana bu sempatik bir mekan,  sahilde temiz hava alıp yürüyüşünüzü yaptıktan sonra güzel bir kahvaltı için mükemmel bir seçenek. Kahve alternatiflerinize de yenisini eklemek isterseniz filtre kahvelerini tatlılarıyla birlikte bir deneyin derim.

Adres: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. Bağarası Sk. No:2/A Bebek, İstanbul

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)

Batman ile Superman’in kapıştığı, bu yılın belki de en çok merak edilen filmi geçtiğimiz Cuma günü vizyona girdi.  Şimdiden birçok rekoru kırmaya aday bu film, hafta sonu sinemaları dolduracağa benziyor.

Bu hafta ne yapsak? (28 Mart-1 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler