EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Babalar Günü için 5 etkinlik önerisi

Babalar Günü'nü ailece eğlenceli bir şekilde geçirmek ister misiniz? Drone yarışlarından, masaj fırsatlarına dikkat çekici 5 etkinliği bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
13.06.2019
Babalar Günü için 5 etkinlik önerisi

Türkiye’nin ilk ve tek hobi - aktivite festivali Big Boyz Festival 15 – 16 Haziran tarihlerinde İstanbul Kemer Country Club’da gerçekleşiyor. Macera ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle 3.’sü düzenlenecek Big Boyz Festival’de bu yıl, aksiyonun dozunu biraz daha artıyor. Festival hobi meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları 15 bin metrekarelik alanda deneyimleme fırsatı sunuyor. 


Bayrampaşa Forum AVM içerisinde yer alan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, 16 Haziran Pazar Babalar Günü’nde LEGO® sever minikleri ve babalarını birbirinden keyifli üç farklı etkinliğe davet ediyor. Öncelikle Master Card işbirliğiyle düzenlenen Master Model Builder ile kısa bir MINILAND turu gerçekleştirecek olan babalar ve çocuklar; ardından LEGO® yapım atölyesinde.yaratıcıklarını birlikte sınayacak. Atölyeye katılanlar kendi yaptıkları modelleri güne özel bir anı olarak evlerine götürme ayrıcalığına sahip olurken; atölyeyi en kısa sürede tamamlayan baba ve çocuğa ise Master Model Builder tarafından bir LEGO® set hediye edilecek. Bu özel günde gerçekleşecek ikinci etkinlik ise LEGO® Yarışları olacak. Bu etkinliğe katılacak babalar ve çocuklar, LEGO® parçalarından kendi araçlarını tasarlayarak LEGO® Yarışçıları alanında yarıştıracak. 5’er kişilik gruplar halinde yapılacak yarışta, ilk turu geçenler kendi hazırladığı araba modelinin sahibi olacak. Yarışı birincilikle tamamlayan ekibi ise LEGO®’dan sürpriz bir hediye bekleyecek.
 


Bilkent Center, çocuklar ve babalarına keyifli bir hafta sonu yaşatacak. Babalar Günü için kurulacak oyun alanında babaları ile birlikte yarışacak çocuklar, birbirinden farklı hediyelerin sahibi olacak. Çocukların yaz tatili heyecanını ikiye katlayacak etkinlikte minikler babaları ile beraber yarışma fırsatı bulacak. 16 Haziran Pazar günü saat 15.00’te gerçekleşecek etkinliğe katılacak ziyaretçiler kurulacak yarış parkurunda bir yandan keyifli vakit geçirirken diğer yandan da birbirinden farklı hediyeler kazanacak.
 


Forum İstanbul ve Tech Drone League’in düzenleyeceği drone yarışı, 15 Haziran’da Forum İstanbul Metro Meydan’da gerçekleşecek. Yarışlar tüm gün sürerken; 200km hızlara 1,5 saniyede çıkan dronelar,  final yarışlarını akşam saatlerinde, ledlerle ışıklandırılmış 7 engel ve 9 dönüşlük 250 metre özel tasarlanmış pisti en önde tamamlamak için kıyasıya mücadele edecek. Pist yarıştan önce simülatöre yüklenerek pilotların kullanımına açılacak. Finale Ozan Doğulu da canlı performansı ile renk katacak.


Hilton İstanbul Maslak bünyesindeki Ocean Club, 10-16 Haziran tarihleri arasında babanıza hediye edeceğiniz tüm masaj seansları için 20 dakikalık köpük bakımı hediye ediyor. Bu özel günü babanızla spor yaparak geçirmek isterseniz Ocean Club’ın squash kortunda baba-oğul ya da baba-kız bir turnuva ile hem eğlenebilir hem de aktif bir şekilde rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Bünyesinde 2 VIP oda barındıran Ocean Club’da; stres ve kas gerilimini azaltan İsveç masajından, gevşetici ve dinlendirici aroma terapi masajına, taş masajından, sporcu masajına kadar misafirlerin ihtiyacına göre pek çok masaj uygulanıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler