EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - TRENDLER

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

Film gösteriminden, yemek atölyesine yağmurlu bir haftaya renk katan etkinlik önerileri gün gün yazının devamında saklı.

profil
Mina Karanis
13.03.2017
Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)
Bu hafta İstanbul ne yapıyor?

Londra’nın en önemli tiyatrolarında ve Broadway’de kapalı gişe oynayan “Amadeus”, Saat 19:30’da Salon İKSV ekranında tiyatroseverlerle buluşuyor. Peter Shaffer’ın kült oyununda, Mozart’ın sağ kolu Salieri’yi “Game of Thrones”tan tanıdığımız Lucian Msamati canlandırıyor, orkestrada ise Southbank Senfonisini dinliyoruz.  Bilet: 56TL/45TL

Yeni evlilere duyurulur! MSA sizleri düşünüp, konuklarınızı ağırlarken ne yapacağınız düşünmeyin diye size lezzetli yemeklerden bir menü derlemenizi yardımcı olacak. Aynı zamanda yemek yapımında temel teknikleri ve püf noktaları öğretecekler. “İlk Davet Menüm” workshopu bugün, 19:00-23:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

Kahve Dünyası ustaları eşliğinde “Çılgın Tatlılar Atöleyesi”ne katılmaya ne dersiniz ? Gerçek bir tatlısever, tatlı yapmayı da sever diyorlar ve sizi bugün saat 13:00’da Veliefendi Fabrika Kahve Dünyası’na bekliyorlar.

(Bilet 140TL)

Menü

-Frambuazlı Pastacı Kreması
-Frambuazlı Lava Sufle
-Kurabiye Canavarı
-Kırmızı Meyveli Croq’oche
-Çikolatalı Pizza

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

İstanbul Modern Sinema, 9-19 Mart tarihleri arasında Fransız sinemasının genç ustalarından François Ozon filmlerini ağırlayacak. Yeni anlatımlara merakını yitirmeyen, duygusallıktan kaçınmayan yönetmenin bugüne kadar çektiği filmlerden örnekleri İstanbul Modern’de izleyebilirsiniz.

13:00 Suçlu Aşıklar (Criminal Lovers)
15:00 Kızgın Taşlara Düşen Su Damlaları (Water Drops on Burning Rocks)
17:00 8 Kadın (8 Women)
19:00 Yeni Kız Arkadaşım (The New Girlfriend)

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

Daha önce Sonar, Primavera, Get Lost, Glastonbury, Feidl Day, Mondo gibi önemli sahnelerde performans sergileyen “Red Axes” bu akşam Midnight Session’da Babylon’da. Bilet: 40TL Saat: 23:00

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

“Aslında çok komik bir şey var, ben kaç para ettiğimi bilmiyorum. Kaç kişi söyleyebilir bunu? Üçbin dolar ediyorum. Çünkü Mustafa benim için o kadar ödedi. Yani tam iki buçuk iPhone.”

Talimhane Tiyatrosu “Önce Bir Boşluk Oldu Kalp Gidince, Ama Şimdi İyi” oyununu, insan kaçakçılığında ne yazık ki önemli bir merkez olan ülkemize uyarlıyor.

Yer: Zorlu PSM Saat: 20:30 Bilet: 40TL/30TL

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)

Her Pazar 12:00-15:00 saatleri arasında , Faiormont Quasar İstanbul’da suşiden deniz mahsüllerine, Orta Doğu mutfağından ızgara istasyonunu, makarna, risotto ve daha birçok farklı mutfaktan birbirinden özel lezzetlerin yer aldığı “Stations Brunch” gerçekleşiyor. Mart ayı boyunca, açılışa özel iki kişi gelenlerden birini Fairmont hediy ediyor. 

1 kadeh şampanya dahil kişi başı brunch fiyatı 195 TL.

Sınırsız şampanya seçeneği ise kişi başı brunch fiyatı 285 TL.

Adres: Büyükdere Cad.76, Mecidiyeköy İstanbul Rezervasyon için: 0212 403 85 00 

Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (13-19 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler