EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Zoolander Vogue kapağında!

Derek Zoolander ve Hansel, onlar moda dünyasının en başarılı ve popüler iki erkek modeli. Şaşırdınız değil mi? Bu ikili, tabii ki de devam filmiyle yakında sinemalarda olacak Zoolander filminin kahramanlarından başkası değil. Ünlü komedi filmi yeni bölümünün şerefine Vogue Şubat sayısının kapağında yer aldı.

profil
BT Ekip
18.01.2016
Zoolander Vogue kapağında!
Zoolander 2 vizyona girmeden önce Vogue ABD edisyonunun kapağına misafir oldu. Kapakta Ben Stiller ve seriye yeni katılan Penolope Cruz görülüyor.

Favori moda filmlerimiz arasında gösterebileceğimiz Zoolander, moda dünyasının kimi zaman ‘acımasız’ olan yüzünü komik bir dille anlatıyordu. İlk filmi 15 yıl önce vizyona giren Zoolander yeni filminin şerefine Vogue dergisinin kapağına konuk oldu.

Annie Leibovitz’in çektiği fotoğraflarda Ben Stiller ve Penolope Cruz’un yanı sıra Gigi Hadid, Jourdan Dunn, Joan Small ve Alexander Wang yer alıyor. Ayrıca filmde Marc Jacobs  da küçük bir rolle karşımızda olacak.

Devam filminin müjdesi ise filmin başrol oyuncuları Ben Stiller ve Owen Wilson’ın geçtiğimiz yıl Valentino defilesinde sürpriz bir şekilde podyuma çıkmasıyla verilmişti.

Zoolander 2 15 Nisan’da Türkiye’de vizyona girecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler