YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Yarıyıl tatili için kış kampınızı seçtiniz mi?

Yarıyıl tatiline sayılı gün kaldı. Bu tatilde çocuğunuz kayak yapmayı öğrenmek ya da becerisini geliştirmek mi istiyor? Çocuğunuzun hem kayak ve kış sporları yapabileceği hem de eğlenip yeni şeyler öğrenebileceği kış kampları alternatiflerine göz atabilirsiniz.

profil
BT Ekip
20.01.2016
Yarıyıl tatili için kış kampınızı seçtiniz mi?

Bursa’da Sömestr Kış Kampı

Sömestr tatilinde çocukların kayak yapabileceği yerler diye düşünüldüğünde akla gelen ilk yer Uludağ’dır. AlkoçlarZone Otel’de tam pansiyon plus konseptiyle 8-15 yaş grubuna kayak eğitimi verecek olan Yaz Kış Kamp ayrıca çocuklar için kızak ve kar eğlenceleri de düzenleyecek. Sömestr tatilinde 5 gece 6 gün olarak planlanan kampın ilki 25-30 Ocak, ikincisi ise 1-6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.

http://yazkiskamp.com/

Uludağ Kayak ve Snowboard Kampı

Geleceğin Yıldızları her sene düzenlediği kayak kamplarına bu yıl da devam ediyor. Milli kayak ve snowboard eğitmenlerinin görev aldığı kayak kampında her çocukla bir eğitmen ve iki Geleceğin Yıldızları koçu ilgileniyor. Çocukların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan bu eğitim ile çocuklara kamp sonunda serbest kayış şansı tanınıyor. 24-29 Ocak ve 29 Ocak-3 Şubat tarihlerinde ayrı ayrı düzenlenecek kampta kayak ve snowboard dışında spor aktiviteleri, gece eğlenceleri, sucuk partileri, kızak yarışı gibi etkinlikler düzenlenecek.

http://www.geleceginyildizlari.com/tr

Akut Doğada Yaşam Kampı

Akut tecrübesi ile çocuklara doğada yaşam konusunu uygulamalı olarak öğretecek. Dağ evinde konaklayacak çocuklar her şeyin doğada yeteri kadar olduğunu öğrenecek. Köyde yetişen doğal yiyecekler ile beslenecek çocuklar aynı zamanda kayak eğitimi alacaklar. 8-12 ve 13-17 yaş grupları olmak üzere iki farklı grup olacak. 24-29 Ocak ve 31 Ocak-5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek Sömestr Kış Kayak Kampı, Isparta ili Davraz Dağı’nda uzman eğitimciler ve milli sporcular eşliğinde gerçekleşecek.Kayak eğitimleri dışında kalan saatlerde, ip sistemleri, macera oyunları, oryantiring, gece yürüyüşü gibi aktiviteler yapılacak.

http://www.akutdogadayasam.com/

Winter Platinum English Camp

Sömestr tatilinde çocukların yapmayı en çok sevdiği şeylerden biri olan kayak kampını İngilizce dil eğitimi ile birleştiren ILAC çocuklara Kanada’da sosyal ve kültürel bir kamp sunuyor. Kamp boyunca kayak, snowboarding, buz pateni, buz hokeyi gibi etkinliklerle kayak yapmaya doyacak olan çocuklar ayrıca kültürel ve sportif aktiviteler ile eğlenceli zaman geçirecekler. Bir yandan da Kanada’da alacakları 30 saatlik dil eğitimi ile İngilizce dil pratiği yapabilecekler. 14-17 yaş arasındaki çocuklar için 2, 3 ve 4 haftalık olarak planlanan kamp sömestr tatili için tercih edilebilir.

http://www.ilac.com/en-ca/

Şehrin Çocuk Hali

Önceki ve Sonraki
Haberler