EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

‘Squid Game’in yapımcısından müjde: Netflix ile üçüncü sezon için görüşmelere başladık

Dünya çapında büyük ses getiren ve ikinci sezonunun çekilip çekilmeyeceği merak edilen Netflix dizisi ‘Squid Game’in yapımcısı Hwang Dong-hyu, dizinin hayranlarına müjde verdi: Üçüncü sezon için Netflix ile görüşmeye başladık

‘Squid Game’in yapımcısından müjde: Netflix ile üçüncü sezon için görüşmelere başladık

2021’e damga vuran dizilerden biri olan ‘Squid Game’in yapımcısı Hwang Dong-hyuk’dan dizinin hayranlarına müjde! İkinci sezonunun bile çekilip çekilmeyeceği merak edilen dizinin yapımcısı, üçüncü sezon için Netflix ile görüşmeye başladıklarını açıkladı. “Netflix ile 2. ve 3. sezon için görüşmelerimiz devam ediyor” diyen Hwang Dong-hyuk, sözlerine şöyle devam etti: “İnsanların merakla dizinin yeni bölümlerini beklediğini biliyoruz. Bu yüzden hepimiz gelecek sezona hazırlanmak için çok çalışıyoruz.” Başarılı yapımcı, dizinin ikinci sezonuyla ilgili ipucu vermeyi de ihmal etmedi: “Odak noktası, her şeyi çözen Seong Gi Hun’un (Lee Jung Jae’nin canlandırdığı) hikayesi, tanıştığı ve peşinden koştuğu insanlar olacak.”

Hwang Dong-hyuk, hayata geçmesi 10 yıl süren ilk seriye kanını, terini ve gözyaşını döktükten sonra insanların ikinci sezonu izlemek isteyip istemeyeceğinden emin değildi. Ancak dizi, kısa sürede Netflix’te en çok ses getiren ve en çok izlenen yapım oldu. Dong-hyuk Associated Press’e verdiği röportajda şunları söyledi: “İkinci sezon için çok fazla baskı, çok fazla talep ve çok fazla ilgi var. Bu yüzden neredeyse bize başka seçenek bırakılmadığını hissediyorum; yani dizinin ikinci sezonunun çekileceği kesin. Şu anda bölümleri planlama sürecindeyim. Ancak bunun ne zaman ve nasıl olacağını söylemek için çok erken olduğunu düşünüyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler