EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Merakla beklenen 'Bridgerton'ın 3. sezonunun yayın tarihi belli oldu

Netflix’in sevilen dönem dizisi ‘Bridgerton’ın merakla beklenen üçüncü sezonunun ne zaman seyirciyle buluşacağı belli oldu. Penelope Featherington ve Colin Bridgerton'ın aşkının anlatılacağı üçüncü sezonun ilk etabı 16 Mayıs 2024'te, ikinci etabı ise 13 Haziran 2024'te ekranda olacak

profil
BT Ekip
15.12.2023
Merakla beklenen 'Bridgerton'ın 3. sezonunun yayın tarihi belli oldu

Netflix’in en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan ‘Bridgerton’, üçüncü sezonunun ilk dört bölümüyle Mayıs'ta ve son dört bölümüyle de Haziran'da olmak üzere iki etap halinde ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Netflix, TikTok'ta yayınladığı duyuruda, üçüncü sezonun gelmesini sabırsızlıkla bekleyen hayranların görüntülerinden oluşan bir video yayınladı ve dizinin ekranlara ne zaman döneceğini duyurdu.

Shondaland dizisi ‘Bridgerton’; üçüncü sezonunda Penelope Featherington (Nicola Coughlan) ve Colin Bridgerton'ın (Luke Newton) gelişen aşkının hikayesini anlatan Regency dönemi Londra'sına geri dönüyor. Yeni sezonda Penelope'nin, en yakın arkadaşı Eloise Bridgerton (Claudia Jessie) ile yaşadığı anlaşmazlığı çözmesi bekleniyor. Netflix'in açıklamasına göre beklenmedik bir yerde yeni bir arkadaş bulunmuş gibi görünürken Penelope, Lady Whistledown'ı gizli tutmakta zorlanıyor.

‘Bridgerton'un çekimleri Londra'da yapılıyor ve yürütücü yapımcılığını Shonda Rhimes, Betsy Beers, Tom Verica ve Chris Van Dusen üstleniyor. Üçüncü sezonda Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Golda Rosheuvel (Queen Charlotte), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Ruth Gemmell (Violet Bridgerton), Lorraine Ashbourne (Bayan Varley), Hannah Dodd (Francesca Bridgerton), Simone Ashley (Kate Sharma), Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Jessica Madsen (Cressida Cowper), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe ( Will Mondrich), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington) ve Julie Andrews’ın da (Lady Whistledown) aralarında bulunduğu orijinal kadro geri dönüyor.

Sevilen dönem dizisinin üçüncü sezonunun birinci etabı 16 Mayıs 2024'te, ikinci etabı ise 13 Haziran 2024'te seyirciyle buluşacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler