MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton’un en yeni marka elçileri K-Pop Grubu RIIZE oldu

Erkek K-Pop grubu RIIZE, Fransız lüks markası Louis Vuitton’un yeni marka elçisi olarak duyuruldu. Grup, müzikteki başarıları kadar trendleri belirleyen ve kendine güvenen moda tarzıyla da ilgi topluyor

profil
BT Ekip
15.12.2023
Louis Vuitton’un en yeni marka elçileri K-Pop Grubu RIIZE oldu

Fransız lüks markası Louis Vuitton, K-Pop grubu RIIZE'ı en son marka elçileri olarak duyurdu. SM Entertainment'ın yeni erkek grubu, 4 Eylül 2023'te ilk çıkışını yaptı. Grubun adı RIIZE, sırasıyla büyümeyi ve hedeflere ulaşmayı simgeleyen 'Rise' ve 'Realize' kelimelerini bir araya getirerek 'birlikte büyüyen ve hayalleri gerçekleştiren bir takım' olmayı ifade ediyor. İlk çıkışlarından bu yana RIIZE, kendine özgü tarzı, kişiliği ve müziğiyle dünya çapında dikkatleri üzerine çekmeyi ve özellikle kendi müzik türü olan ‘duygusal pop'u şekillendirmeyi başardı.

RIIZE, duygu yüklü pop müzikleriyle, günlük yaşamın ve paylaşılan deneyimlerin evrensel duygularını vurgulayarak dünya çapındaki dinleyicilerle bağlantı kurmayı amaçlıyor. Bu yılın Eylül ayında yayınlanan ilk single albümleri ‘Get A Guitar’, bir hafta içinde 1 milyon satarak ve uluslararası listelerde zirveye yerleşerek önemli bir etki yarattı.

Grup, trendleri belirleyen ve kendine güvenen moda tarzıyla da büyük ilgi topluyor. Rahat ve özgür moda seçimleri şimdiden moda dünyasında ilgi uyandıran RIIZE grubu, Louis Vuitton ile gelecekteki iş birliklerini ve maceralarını büyük bir heyecanla bekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog