EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Kaçırmayın: Ücretsiz 4 online sahne şovu

Dünya'nın dört bir yanında evlere kapandığımız Corona günlerinde, dünyaca ünlü şov grupları performanslarını ücretsiz bir şekilde online platformlara taşıyarak sürpriz yapmaya devam ediyor. Broadway'den Londra'ya kaçırmamanız gereken 4 online şov grubunu bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
08.04.2020
Kaçırmayın: Ücretsiz 4 online sahne şovu

Dünyanın en ünlü şov grubu Cirque du Soleil Corona günlerine özel olarak AmaLuna adlı şovu internet sitesi üzerinde yayınlıyor. Mistik bir adada geçen kurgu, doğaüstü tanrıçaları konu alıyor. Buradan izleyebilirsiniz. 


Bu süreçte müzikal dünyasının yıldızı Broadway şovlarından seçkin örnekleri de ücretsiz olarak izleyebiliyoruz. Her gün yeni bir performansın prömiyer yaptığını unutmayın! Hem günlük olarak duyurulan gala gösterimlerini hem de arşivi buradan takip edebilirsiniz. 


Dünyanın en prestijli opera sahnelerindne biri olan The Metropolitan Opera, 'Nightly Opera Streams' adını verdiği online gösterimlerine devam ediyor. Haftalık programı ve yayınları buradan takip edebilirsiniz. 

Bonus: 5 online tiyatro önerisi


Londra'da bulunan dünyaca ünlü performans sanatları ve eğitim merkezi Shakespeare's Globe arşivini online olarak erişime açıyor. Ayrıca prömiyer akşamlarında sosyal medya hesapları üzerinde 'Shakespeare Watch Party' düzenliyor.' Her tiyatro sever, takip etmeli! Yayın takvimini buradan takip edebilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler