EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Jerry Seinfeld ve Larry David, 'Seinfeld'in finaliyle ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Ekranların en kült dizilerinden biri olan ‘Seinfeld’ hayranlarına müjde! Dizinin yıldızı ünlü oyuncu-komedyen Jerry Seingeld, ortak yapımcı Larry David ile birlikte dizinin finaliyle ilgili yeni bir projeleri olduğunu ve bu konuda çalışmalarının devam ettiğini söyledi

profil
BT Ekip
12.10.2023
Jerry Seinfeld ve Larry David, 'Seinfeld'in finaliyle ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Ekranlara veda edeli 25 yıl oldu ama ‘Seinfeld’, hayranları için hala kült olmaya devam ediyor. Öyle ki birçok hayranı, dizinin devamının çekilmesini bekliyor. İşte bu hayranların beklentileri boşa çıkmayacak gibi duruyor.

Dizinin yıldızı Jerry Seinfeld, geçtiğimiz günlerde ortak yaratıcı Larry David ile birlikte sevilen komedi dizisinin finaliyle ilgili yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ünlü aktör ve komedyen, Boston'daki stand-up şovunun sonunda sorulan sorular üzerine, David ile birlikte sakladıkları ‘küçük bir sır’ olduğunu açıkladı: "Seinfeld’in finaliyle ilgili bir şeyler olacak. Fakat henüz netlik kazanmadı.”

Seinfeld, konuyla ilgili başka bir yorumda bulunmazken, hayranları bu projenin alternatif bir final ya da muhtemelen bir yeniden buluşma olabileceği görüşünde.

‘Seinfeld’; Jerry, Elaine (Julia Louis-Dreyfus), George (Jason Alexander) ve Kramer'in (Michael Richards) silah zoruyla arabası kaçırılan aşırı kilolu bir adama yardım etmedikleri için tutuklanıp yargılanmalarıyla final yapmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi