MODA - ALIŞ - VERİŞ

Tod’s'un İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonunda yer alan yeni kemerler çanta görevi görüyor

İtalyan moda evi Tod’s’un İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonunu tanıttığı defilede en büyük ilgiyi çeken parçalardan biri de asimetrik deri kemerler oldu. Çeşitli gözlere sahip olan kemerler; çanta taşımayı sevmeyenler, ellerinin serbest kalmasını tercih edenler için birebir

profil
BT Ekip
11.10.2023
Tod’s'un İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonunda yer alan yeni kemerler çanta görevi görüyor

İşlevsel giysiler ve aksesuarlar ilginizi çekiyorsa, Tod’s’un İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonunda yer alan kemerler tam size göre. Ekstra cepli üstlerin, kargo pantolonların ve çok bölmeli çantaların revaçta olacağı şimdiden belli olan önümüzdeki ilkbahar-yaz sezonunda, Tod’s da çok amaçlı kemerleriyle bu trendi takip ediyor. Koleksiyonda yer alan bu kemerler, ellerinin serbest kalmasını tercih edenler ya da yanında çanta taşımak istemeyenler için mükemmel denebilir.

Kreatif Direktör Walter Chiapponi'nin İtalyan moda evi için hazırladığı koleksiyonla sergilenen asimetrik deri kemerler, çok sayıda ceple zenginleştirilmiş. Belki yeni model akıllı telefonlar bu kemerin bölmelerine sığmayabilir ama favori rujunuzu, bazı makyaj malzemelerinizi, belki kaleminizi, küçük not defterinizi rahatlıkla bu kemerde taşıyabilirsiniz. Ayrıca podyumda görüldüğü kadarıyla kemerlerde anahtarlar ve hatta eldivenler için birkaç klips de bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog