EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Beren Saat'in Netflix projesinden ilk kare

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrol oyuncusu olduğu Netflix dizisi ‘Atiye’den ilk fotoğraf yayınlandı. Dizinin çekimleri Göbeklitepe’de gerçekleşiyor.

profil
BT Ekip
25.03.2019
Beren Saat'in Netflix projesinden ilk kare

Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesabından yayınlanan ilk karede Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun bir arada yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi’nin de bulunduğu öğrenilen dizi gizem-drama türünde ve sekiz bölümden oluşuyor. Göbeklitepe başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde gerçekleşecek olan çekimler geçtiğimiz günlerde başladı. OG Medya tarafından Onur Güvenatam'ın yaratıcılığında hayata geçirilen projenin baş yürütücülüğünü Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George; yapımcılığını ise Alex Sutherland üstleniyor. Jason George ve Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.

Şengül Boybaş imzalı 'Dünyanın Uyanışı' adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, ressam Atiye'nin sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler