EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Nisan’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

Nisan'da Netflix, yine heyecan dozu yüksek, yepyeni yerli ve yabancı içeriklerle dolu. Heyecanla beklediğimiz yeni bölümleriyle dönüş yapan diziler ve yepyeni hikayelerle baharı karşılamaya hazır mısınız? İstanbul'dan Assos'a yerleşen Yalın ve Beyza her şeye sıfırdan başlayarak huzur dolu bir hayata başlamak isterken bir kabusa adım atıyor. Yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday'ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in paylaştığı Boğa Boğa, 21 Nisan'da sadece Netflix’te… Neslihan Atagül'ün bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara'yı canlandırdığı Aaahh Belinda ise 7 Nisan'da sadece Netflix'te

Nisan’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

(06/04/2023)

Başarısız bir müteahhit ve hüsrana uğramış bir girişimci, trafikte kavga eden iki yabancıyken, en karanlık dürtülerinin esiri olan iki düşmana dönüşür.


(13/04/2023)

Gözden düşmüş, borç batağındaki bir polis, karanlık bir iş için memleketi Florida'ya dönmek zorunda kalınca çılgın ve ölümcül bir hazine avına bulaşır.


2. Sezon (27/04/2023)

Çok özel bir geyik-çocuk olan Gus, yakalanıp hapsedildiği ağılda tanıştığı melez dostlarını çok geç olmadan kurtarmak için harekete geçer.


2. Sezon (Çok yakında)

Mahsur kaldıkları adada yeni tehditlerle karşılaşan isyancılar, özgürlük için amansız bir savaş başlatır. Astrid ise Yeni Cennet'e yönelik planlarını hayata geçirir.


7. Sezon (26/04/2023)

Son sezonda Kate ve dostları, kariyerlerindeki başarılar ile kişisel tatmin arasında denge kurmaya çalışırken karşılaştıkları zorlukları kahkahaların yardımıyla aşıyor.


(07/04/2023)

Bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara, kendi kimliğini geri kazanmak için bu hayatı mükemmel oynamalıdır.


(21/04/2023) İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza'yla birlikte Assos'a yerleşir. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlar.


(08/04/2023)

Genç ve yetenekli bir sokak yemekleri aşçısı, kötü şöhretli ve acımasız bir şeften eğitim almaya gider. Burada, sınırlarını zorlaması gerekecektir.


(01/04/2023)

Bebeğini doğumda kaybeden ve ölümün eşiğinden dönen bir gazeteci yasını tutarken, rahatsız edici görüntüler ve ürkütücü saldırılar hayatını altüst eder.


(21/04/2023)  

Amelia, 40’ıncı yaş gününde 18 yaşına geri dönmeyi diler. Ama aynı günü tekrar tekrar yaşamaya başlamasıyla hayatını değiştiren bu dilekten pişman olması uzun sürmez.


(05/04/2023)  

Bu samimi ve kapsamlı belgesel, Lewis Capaldi'nin internette ünlü olan mücadeleci bir gençten Grammy adayı bir pop yıldızına nasıl dönüştüğünü anlatıyor.


(18/04/2023)  

Para konularında gücü ele almanın zamanı geldi. Finans uzmanı Ramit Sethi, ABD'nin dört bir yanındaki insanlara hayallerindeki zenginliğe kavuşmaları için yardım ediyor.


2. Sezon (13/04/2023)

Bebek Şirketi'nden ayrılan Patron Bebek ile Tina, daha önce hiç girilmemiş bir alanda hüküm sürmek için yeni bir şirket kurar. Görevleri, sevmesi güç olan ‘zor’ bebeklerdir.


4. Sezon (22/04/2023)  

Ada, Iggy ve Rosie'nin bilim ekibine bu sezon yeni bir arkadaş daha ekleniyor. Teknoloji dehası Benny B'nin harika fikirleri ve çok havalı bir robot köpeği var.


(01/04/2023)

Önceki sezondaki trajik olayların üzerinden iki yıl geçmiş ve görev gücü dağıtılmıştır. Red'in yerini ise kimse bilmemektedir. Ta ki yeni bir tehdit ortaya çıkana kadar.


(30/04/2023)

Bu mizah dolu ve samimi dramada iltica taleplerine yanıt bekleyen Suriyeli bir müzisyen ve mülteci arkadaşları, gözlerden uzak bir adaya gönderilir.


(25/04/2023)

Emmy ödüllü komedyen, senarist ve oyuncu John Mulaney, yepyeni bir stand-up komedisi ile geri dönüyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler