GÜZELLİK - MAKYAJ

Mart ayının öne çıkan yeni kozmetik ürünleri

Kozmetik dünyası; makyajı, cilt bakımını, güzel kokmayı seven kadınlar için her geçen gün yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Baharın gelişinin habercisi Mart ayında da birçok global ve yerli marka, kadınlar için birbirinden güzel ve iddialı ürünlerini piyasaya sürdü. Mart ayında tüketiciyle buluşan o ürünlerden öne çıkan bazılarını sizler için derledik

profil
BT Ekip
31.03.2023
Mart ayının öne çıkan yeni kozmetik ürünleri

İtalyan markası Kiko Milano, sınırlı sayıda üretilen Beauty Essentials Koleksiyonu ile kokuların yarattığı duyusal iyilik, tazelenme hissini güzellik rutinine ekliyor. Koleksiyon; birden fazla kullanım alanı olan becerikli ürünlerden oluşuyor. Beauty Essentials Koleksiyonu aynı zamanda; hem far, hem allık, hem de ruj gibi çoklu kullanılabilecek süper kahraman ürünlerden oluşmuş ‘Snackable Beauty’ trendinin de öncüsü olma niteliği taşıyor.


Değerli taşların ve mücevher niteliğinde kokuların bir araya gelerek oluşturduğu Bulgari Le Gemme üst segment parfüm koleksiyonu; Kırmızı Aventurin ve Snake Jasper taşlarından ilham alıyor. Bu iki değerli taş, usta parfümör Jacques Cavallier'in ellerinde koku veren mücevherlere dönüştü: Bvlgari Le Gemme Azaran ve Bvlgari Le Gemme Kobraa. Her bir Bvlgari Le Gemme kokusu, bir değerli taş ile dünyanın en iyi koku içeriklerinden biri arasındaki bağlantıyı temsil ediyor. Bu cüretkar ikilide, Aventurin ve Snake Jasper, ahenkli ve benzeri görülmemiş bir eşleşme yaratmak için değerli safran ve siyah tütsü ile çarpışıyor.


Flormar’ın büyük beğeni toplayan ikonik likit mat ruju Kiss Me More’un formülü yenilendi ve seriye beş yeni renk eklendi. Murumuru yağı özü içeren yeni formülü sayesinde dudakları nemlendiren, transfere dayanıklı ve uzun süre kalıcı performansıyla dağılmadan, bulaşmadan dudaklarındaki etkisini koruyan Flormar Kiss Me More; nemlendirme ve kalıcılık etkisi arırılan yeni formülünü ambalajlarına da yansıtıyor. 


Christian Dior 1947’de Miss Dior Blooming Bouquet’i piyasaya sürerken onu sıkıntıya çare ve kötü zamanların ardından gelen mutluluk gözyaşı olarak hayal etmişti. Miss Dior, bu kimliğiyle birlikte güzel ve mutlu olma projesinin temeli olma özelliğini o zamandan bu yana korudu. Miss Dior Blooming Bouquet parfüm, yeniden doğuşun simgesi capcanlı ilkbaharın bize sunduğu çiçekleri temsil ediyor. Koku, ışıltıya bir övgü. Parlak pembe, narin leylak ve gök mavisi bir kucak yabani çiçek, özgürlüğün renklerine bürünüyor. 


Yeni Locked Kiss Ink 24 Hour; ağırlık yapmayan, suya ve bulaşmaya dayanıklı formülü ve 24 saat kalıcı etkisiyle gün boyunca rujunuzun dudaklarınıza ilk sürdüğünüz an gibi kalmasını sağlıyor. Özenle tasarlanmış mat görünümlü formül dudaklara uygulandığında eşit derecede konfor, zengin pigmentasyon sağlıyor. Locked Kiss Ink 24 Hour, çarpıcı bir görünüm ve dudaklarda bakım hissi sunuyor.


Yeni Brightening Blush Koleksiyonu’nda yer alan ışıltı dozuna sizin karar verebileceğiniz, çok boyutlu Brightening Blush ve sanatçı onaylı Luxe Lipstick çiftleri ile en iyi bahar görünümünüzü oluşturarak ışıldayan cildinizi öne çıkarabilirsiniz. Çok boyutlu renklerin 3’ü 1 arada tonları yanaklarınızı aydınlatırken, cildinize pembe bir parlaklık vererek anında aydınlanmış bir görünüm sağlıyor. 


Grammy ödüllü Ariana Grande’nin yaratıcısı ve kurucusu olduğu, yüksek performanslı ve cilt bakımına duyarlı içerikleriyle zenginleştirilmiş makyaj markası r.e.m. beauty,  Türkiye’de sephora.com.tr’de satışa çıktı. r.e.m. beauty; kirpikleri uzatan ödüllü maskara, ten makyajına heyecan katan allıklar ve çarpıcı rujlardan oluşan muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Zengin formüllerin eşsiz dokularla buluştuğu makyaj markasında; kirpiklere uzun görünüm etkisi veren ödüllü Flourishing Lengthening Mascara, hem yanaklar, hem de dudakta kullanılabilen Eclipse Blush & Lip Stick’in yanı sıra nemlendiric etkili Essential Drip Lip Oil, Lustrous Liquid Eyeshadow ve Cooling Blurring Undereye Balm gibi TikTok’ta viral olan favori ürünler de yer alıyor.


Ultra mat bir görünüm sağlayan My Matte Liping Matte Liquid Lipstick likit ruj, gün boyu süren kalıcı formülü ile yoğun renkli ve etkileyici dudaklar yaratıyır. Zengin içeriği ile dudakta kuruluk yaratmadan, rahat bir kullanım sağlıyor. Mat etkiye sahip yoğun pigmenti sayesinde dudaklara ultra örtücülük sunuyor. Zenginleştirilmiş ve dudaklarınıza gün boyu dayanıklı ve konforlu kullanım sunan vegan formülü, 14 farklı zengin renk seçeneğiyle hem gününüzü, hem gülüşünüzü güzelleştiriyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler