EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KIRMIZI HALI

Ödül töreni sezonunu açtılar

Yeni bir yıla giriş yapmamızla beraber kırmızı halılarını merakla takip ettiğimiz ödül törenleri de başladı. Yılın ilk ödül töreni olan Palm Springs Film Festivali’nden 5 favori kırmızı halı görünümünü sizler için seçtik.

profil
BT Ekip
03.01.2017
Ödül töreni sezonunu açtılar

İkinci çocuğuna hamile olan başarılı oyuncu güzel gülümsemesiyle kırmızı halıda yine kalbimizi çalıyor. Portman’ın kırmızı halı tercihi yüzü olduğu Dior markasına ait. Portman, "Jackie" filmindeki performansıyla “Desert Palm Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Ödül töreni sezonunu açtılar

Rengarenk, parlak çiçekli elbisesiyle göz kamaştıran Amy Adams, gecenin onur konuğu olarak kırmızı halıda yürüdü. Adams, bilimkurgu drama türündeki "Arrival" filminde Dr. Louise Bands karakteriyle “Chairman Ödülü”nün sahibi oldu. Amy Adams, gecede Altuzarra marka bir kıyafet giydi. Elbisesini Jimmy Choo ayakkabılar ve Cartier marka mücevherle tamamlamış. 

Ödül töreni sezonunu açtılar

Derin göğüs dekolteli, baştan aşağıya düğmeli ve boncuklarla süslenmiş mavi elbisesiyle kırmızı halıda yürüyen Kirsten Dunst kendisine özel tasarlanan Ralph&Russo marka kıyafetini elbisesiyle aynı tonlarda sallantılı bir Chopard marka küpeyle tamamlamış.

Ödül töreni sezonunu açtılar

Eğlenceli bir Dior tasarımı giyen Nicole Kidman’ın elbisesinde eskiz çizimler göze çarpıyor. Kıyafetini açık bıraktığı kıvırcık saç ve takılarıyla tamamlayan Kidman, her zamanki gibi oldukça zarif görünüyor. Ayrıca Nicole Kidman, "Lion" filmindeki başarısıyla “Uluslararası Yıldız Ödülü”ne layık görüldü.

Ödül töreni sezonunu açtılar

Çiçekli nakışlarla süslü elbisesiyle dikkat çeken Ruth Negga’nın kırmızı halı tercihi Valentino. Transparan olan elbisesini romantik bir örgülü modelle tamamlayan güzel oyuncu “Loving” filmindeki rolüyle “Yükselen Yıldız Ödülü”nü kazandı.

Ödül töreni sezonunu açtılar
Önceki ve Sonraki
Haberler