EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Zayn Malik’ten Zanotti’ye özel koleksiyon

Eski One Direction yıldızı, ünlü şarkıcı Zayn Malik ve İtalyan ayakkabı markası Guiseppe Zanotti’nin Ağustos ayında sinyallerini verdiği iş birliği koleksiyonuna ait fotoğraflar yayınlandı. Guiseppe x Zayn adının verildiği koleksiyonda 5 farklı ayakkabı modeli yer alıyor.

profil
BT Ekip
04.01.2017
Zayn Malik’ten Zanotti’ye özel koleksiyon

Ünlü model Gigi Hadid ile ilişkileriyle gündemden düşmeyen Zayn Malik, Zanotti için ayakkabı tasarladı. Guiseppe x Zayn koleksiyonuna ait ayakkabı modelleri bu ayın sonunda müşteriyle buluşacak.

Spor ayakkabıdan esinlenen 2 model ve 3 bottan oluşan 5 ürünlük özel koleksiyona ait modellerin üzerinde “Guiseppe for Zayn” amblemi bulunacak. Zayn Malik yaptığı bir açıklamada tarzın kendini ifade etmekten korkmamakla gerçekleştiğini söyledi. “Guiseppe bunu ayakkabılarıyla, bense müziğimle yapıyorum” diyen Malik, bu iş birliği teklifi geldiğinde tereddüt etmediğini açıkladı. Guiseppe Zanotti ise Zayn Malik’in gerçek bir moda ikonu olduğunu düşünüyor.

Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon ürünleri, 28 Ocak itibariyle satışa sunulacak. Farklı renk ve desenlerde piyasaya sürülecek olan ayakkabılar, 795 dolar ila bin 295 dolar arasında fiyatlara sahip. Bu özel koleksiyonun seçili Guiseppe Zanotti mağazalarının yanı sıra internet üzerinden satılması da bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler