YAŞAM - SEYAHAT

Mandarin Oriental Bodrum, 2023 yazında Louis Vuitton’u ağırlıyor

Lüks Fransız markası Louis Vuitton, Bodrum’daki ikinci mağazasını Mandarin Oriental Bodrum içinde açtı. Ünlü marka, pop-up tarzındaki mağazanın yanı sıra otelin gözde plajı Blue Beach’in dekorasyonunu da üstlendi

Mandarin Oriental Bodrum, 2023 yazında Louis Vuitton’u ağırlıyor

Louis Vuitton, Türk rivierasının en özel noktalarından Bodrum’da yer alan ve Akdeniz stiliyle öne çıkan sıra dışı güzellikteki Mandarin Oriental Bodrum’da açtığı pop-up mağazayla tatilcileri ağırlıyor. Lüks marka, otelin Blue Beach’teki dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Louis Vuitton’un Bodrum Yarımadası’ndaki ikinci mağazası özelliğini taşıyan pop-up ve plaj, Maison’un yeni ‘By the Pool’ koleksiyonundan ilham alıyor. Doğal materyallerin yanında, koleksiyonun renk paletine referansta bulunan açık ve ferah tonlar, telaşsız günlerin zarafetini yansıtan mimarinin renk paletini oluşturuyor. Koleksiyon için çinilerden esinlenilerek yaratılan desen, mağazanın girişindeki beyaz ahşap parke üzerinde fiziksel bir forma bürünüyor. Konuklar iç ve dış alanlardaki şeffaflık sayesinde gündüz saatlerinde Bodrum’un mavi sularının güzelliğinin, akşam ise muhteşem günbatımı manzarasının keyfini çıkarabiliyor. Kadın ve erkek hazır giyim, çanta, aksesuar, ayakkabı, gözlük ve parfüm koleksiyonlarına ayrılan özel alanların keşfinin ardından, mağazanın dış kısmında yer alan şezlonglarda dinlenerek içeceklerini yudumlayabiliyorlar.

Mandarin Oriental Bodrum’da yer alan pop-up mağaza, Maison’un imzası niteliğindeki estetiği, Bodrum ruhunu kucaklayarak yansıtıyor. Pop-up mağaza; hem klasik, hem de renkli, hafif ve konforlu bir şehir ya da sahil gardırobu oluşturulabilecek parçalardan oluşan ‘By the Pool’ koleksiyonunun tamamına ev sahipliği yapan bir moda merkezi oluyor. Ziyaretçiler ayrıca, yüksek dikim tekniklerinin günlük giyime uygulandığı ve tüm parçalarında yarış temasının yansıtıldığı Erkek Pre-fall 2023 koleksiyonuna da bu mağazadan ulaşabiliyor. Uzun zamandır beklenen, Bodrum’un en şık şekilde, tüm ayrıcalıklarıyla deneyimlenebilmesi için ipuçları veren ‘Bodrum City Guide’ da Mandarin Oriental Bodrum’da sunuluyor.

Mandarin Oriental Bodrum misafirleri, Louis Vuitton’un dekore ettiği Blue Beach’i yaz sezonu boyunca ziyaret edebilecekler.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi