YAŞAM - SEYAHAT

Louis Vuitton ‘Winter Resorts’ Şehir Rehberi Seti için kayak pistlerine çıkıyor

Louis Vuitton, 26 yıldır hazırladığı Şehir Rehberi Seti’nde bu kez rotasını kayak merkezlerine çevirdi. Bu yıl yayınlanan Şehir Rehberi Seti; Courchevel, Cortina D'Ampezzo, Aspen, Gstaad, St. Moritz, Kitzbühel ve Crans-Montana'da mola durakları içeriyor

profil
BT Ekip
03.01.2024
Louis Vuitton ‘Winter Resorts’ Şehir Rehberi Seti için kayak pistlerine çıkıyor

Louis Vuitton, 1998'den bu yana Şehir Rehberi koleksiyonuyla titiz gezginler için kaçırılmaması gereken bir yol arkadaşı haline geldi. Her bir yayın, dünyanın en güzel destinasyonlarına benzersiz bir bakış açısı sunmak için pratik bilgileri ilham verici içeriklerle harmanlıyor.

Louis Vuitton, yıl sonu şenliği için Courchevel, Cortina d'Ampezzo, Aspen, Gstaad, St Moritz ve ilk kez Kitzbühel ve Crans-Montana kış tatil beldelerine adanmış, her birinin kaçırılmaması gereken özelliklerini sergileyen özel bir set sunuyor. Konuk illüstratörler Tom Haugomat, Sarah Mazzetti, Jochen Gerner, Simon Bailly, Lisa Mouchet, Giacomo Nanni ve Fanny Blanc; her bir kayak merkezini tasvir ederken benzersiz vizyonlarından yararlanıyorlar. Kartpostal serileri, Kitzbühel’in orta çağ sokaklarından Cortina d'Ampezzo'nun ‘dolce vita’sına kadar uzanan kar manzaralarını keşfediyor.

Her bir sanatçı, bireysel duyarlılıkları aracılığıyla, unutulmaz bir seyahat deneyimi için sembolik bir destinasyonun karakterini ortaya koyuyor.

Louis Vuitton Şehir Rehberi, gezginlerden profesyonel seyyahlara ve şehir sakinlerine kadar her seyahat profiline yönelik trendleri yansıtıyor. Şehir Rehberi seti; büyük saraylar, büyüleyici oteller, harika restoranlar, yerel bistrolar, popüler pazarlar, şarküteriler, antika satıcıları, tasarımcı mağazaları, müzeler, giyim butikleri ve görülmesi gereken yerlerden gizli mücevherlere kadar ilgi çekici noktalar ve çok daha fazlasını vurguluyor.

Mevcut mobil uygulamaya, iPhone ve iPad'de, rehberde yer alan öznel seyahat vizyonunun dijital bir uzantısı olarak ulaşılabiliyor. Mevcut mobil uygulama, katalogda yer alan tüm şehirleri kapsıyor, binlerce kuruluş için düzenli olarak güncellemeler sağlıyor ve az bilinen noktalar, kentsel keşifler, kültürel gündem, yazarların bakış açıları ve fotoğraf portföyleri gibi özel içerikler sunuyor.

Şehir Rehberi setinin İngilizce baskısı 105 Euro karşılığında sadece Louis Vuitton mağazalarında ve louisvuitton.com adresinde satışa sunuldu. Dijital bir deneyim için, Winter Resorts Şehir Rehberi'nin çevrimiçi versiyonu App Store'da ücretsiz olarak mevcut.

Önceki ve Sonraki
Haberler