YAŞAM - SEYAHAT

Doğada yoga yapmak için en iyi 3 otel

Telefonlarımızı kapatıyoruz, tüm stresi, sosyal medyayı ardımızda bırakıp kendimize ve sevdiğimize zaman ayırıyoruz. İster meditasyon yapın, ister doğanın sesini dinleyin. Size kendinizi dinleyebileceğiniz ve iç dünyanıza zaman ayırabileceğiniz en iyi 3 oteli yazdım.

profil
Mina Karanis
17.10.2018
Doğada yoga yapmak için en iyi 3 otel

İsmini ‘Zümrüd-ü Anka’ kuşu olan Simurg’tan alan otel, size değişik bir deneyim yaşatacak. Doğayla iç içe konumu ve eşsiz manzarası ile şehir hayatından ve karmaşadan arınacaksınız. Doğayla ve hayvanlarla kendinizi dinleyeceğiniz, yeni insanlarla sofranızı paylaşacağız bir tatil geçireceksiniz. Şehir hayatının koşuşturmasında unuttuğunuz, birçok şeyi tekrar hatırlayacaksınız. Simurg Inn’de yiyeceğiniz sebzeler, meyveler, zeytinyağlılar hepsi kendi bahçelerinden. Otelin 4 oda ve 1 taş evi bulunuyor. Odaların isimleri hepsi farklı kültürlerden izler taşıyor. Otel, Ayvacık/Çanakkale'de yer alıyor. 

 

Doğada yoga yapmak için en iyi 3 otel

Marmaris’te Bördübet Koyu’nda (Bördübet ismini zamanında İngiliz askerleri tarafından koyulmuş “Bird’s Bed”ten (Kuş Yatağı) alıyor ve zamanla halk dilinde bu isim Bördübet’e dönüşüyor.) yer alan otel, kuş sesleri içinde nehrin kenarında adeta bir yağmur ormanındaymışsınız hissi yaşatıyor. Sizlere lüksün doğal halini sunan Golden Key Bördübet’te neden meditasyon için en uygun yerlerden biri olduğunu gittiğiniz zaman anlayacaksınız. Otelin kendi özel plajına, kendi tekneleri ile nehir üzerinden ulaşım bulunuyor.

 

Doğada yoga yapmak için en iyi 3 otel

Fethiye’de; Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet Koyu, Likya Koyu gibi birbirinden güzel birçok doğal güzelliğin içinde bulunuyor Faralya. Otelin deniz kenarında yoga yapabileceğiniz ahşap bir platformu mevcut. Hem kendinizi dinleyebileceğiniz hem de romantik bir tatil geçirebileceğiniz bir doğa oteli.

 

Doğada yoga yapmak için en iyi 3 otel
Önceki ve Sonraki
Haberler