EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Moda'da yeni kahvaltı durağı

Nostaljik havası, deniz manzarası ve yeşillerin gölgesinde serin rüzgarıyla İstanbul’un en güzel yerlerinden olan Bomonti Moda’da Pazar kahvaltısı sizce de çok keyifli olmaz mıydı?

Moda'da yeni kahvaltı durağı
Zapata Bakery’nin leziz mutfağı güzel bir deniz manzarasıyla birleşince Bomonti Moda en keyifli mekanlardan biri haline geliyor.

Özellikle kahvaltısıyla dikkatleri üzerine çeken Bomonti Moda’nın serpme kahvaltısını mutlaka öneriyorum. Ekşi mayalı ekmek çeşitleri, Zapata Bakery pişisi, Antakya kırma zeytini, Erzincan tulumu ve ev yapımı reçelleriyle hem gözlere hem de damaklara hitap eden oldukça doyurucu bir kahvaltı. Kahvaltıya eşlik edenlerden Cruque Madame buranın en spesiyal lezzetlerinin başında geliyor. Omletseverler için kuşkonmazlı ispanyol omleti mutlaka denenmesi gerekenler arasında.

Arka tarafta bulunan Zapata Bakery bölümünde simitler, ekmekler ve diğer lezzetler taze olarak gözünüzün önünde yapılıyor, önündeki salıncakta keyifle izlemesi de bize kalıyor. Kahvaltının üzerine güzel bir kahve ve tatlı keyfi yapmak isteyenler için karamelli yer fıstıklı cheesecake, mevsim meyveli crumble tart ve brownie önerilerim arasında.

Moda’da güne sakin ve keyifli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Bomonti Moda’ya uğramanızı tavsiye ediyorum.

Önceki ve Sonraki
Haberler