EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Cihangir'in en yenisi: It's OK

Görebileceğiniz en hoş sohbet mekan sahipleri, sıcacık samimi bir ortam bir de kahvelerin yanına birbirinden lezzetli tatlılar eklenince kim burdan çıkmak ister ki?

Cihangir'in en yenisi: It's OK
Cihangir’in yeni sakinlerinden It’s OK, ahşap ağırlıklı dekorasyonu ve deri koltuklarıyla son derece rahat bir sohbet ortamının yanında, ortada bulunan masasıyla da çalışmak için çok uygun bir alan yaratmış.

Elinize bir tebeşir alıp duvarlara istediğinizi yazabilir ya da benim gibi yazılanları okuyup eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda sokaktan geçenleri izlemek ve Cihangir’in meşhur ve sevimli kedileriyle de zaman geçirmek isterseniz dışarıda oturma seçeneğiniz de mevcut.

Arka fondan gelen hafif müzik eşliğinde kahvenizi yudumlayarak saatlerinizi geçirebileceğiniz samimi bir ortama sahip olan It’s OK, tatlıları ve sandviçleriyle de oldukça iddialı. Vegan cookielerden tiramisuya geniş bir yelpazeye sahip olan bu mekanda her şey günlük yapılıyor. Özellikle bir tek burada yiyebileceğiniz  ananas soslu havuçlu cheesecake’i mutlaka denemenizi öneririm.Yanına da benim gibi kahvesiz yapamayanlardansanız, yine buranın spesiyal kahvelerinden biri olan ‘death wish’i denemelisiniz.

Hafta sonu bol seçenekli bir kahvaltı için de yine burası çok doğru bir adres klasik kahvalt ıtabağından lezzetli pancakelere, fit kalmak isteyenler için granolaya kadar farklı kahvaltı alışkanlıkları olanlar için birçok seçenek mevcut. Şunu da belirtmeliyim ki, sandviçlerde kullanılan ekmekler  de ekşi mayayla yine burada hazırlanıyor.

Güzel bir kahvaltı sonrası, kahvenizi alıp, kendinize bir köşe seçip keyifle kitap okumanız için çok doğru bir adres.

Önceki ve Sonraki
Haberler