EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Cihangir'de harika bir kahvaltı

Cihangir’in en güzel sokağına bakan masaları, rahat ortamı ve geniş kahvaltı menüsü ile It’s OK kafe Pazar kahvaltısı için tercih edilebilecek en güzel mekanlardan biri.

Cihangir'de harika bir kahvaltı
İster içerde geniş masada rahatça çalışın hata çalışırken yaratıcılığınızı göstermek isterseniz çizim bekleyen duvarlarla da oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İster dışarıda güzel havanın tadını çıkarın.

Burada en sevdiğim kahvaltı seçeneklerinden biri “kendin seç kahvaltı tabağı” oldu. Yumurta çeşitlerinden reçellere, gözlemeden sosise kadar istediğiniz kahvaltılıklardan kendi tabağınızı hazırlayabiliyorsunuz. Birbirinden lezzetli kahvaltı menülerinin dışında omlet, menemen gibi yumurta çeşitleri de mevcut. Tabii benim her zaman ilk tercihim olan kahvaltıda en sevdiğim şey pankek; akçaağaç şurubu ve taze meyvelerle servis ediliyor. Hafif bir seçenek arayanlar için ev yapımı granola da oldukça lezzetli.

Doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı sonrası güzel bir kahve de içmeden olmuyor. Sert bir kahve arayanlar için buraya kadar gelmişken mutlaka denenmesi gerekenlerin başında ‘death wish’ geliyor. Hem sunumu hem de hafif lezzetiyle It’s OK’in chai tea latte’si de oldukça lezzetli.

Kahvaltı sonrası tatlıya da yer ayırın derim çünkü tatlı vitrininin önünden geçerken gözlerinizi alamayacaksınız. Özellikle küçük kup tatlılar hem hafif hem lezzetli bir tatlı seçeneği arayanlar için ilk sırada geliyor. Güzel bir hafta sonu kahvaltısı ve sonrasında Cihangir sokaklarında keyifli bir yürüyüş için It’s OK ‘u listenize eklemenizi öneririm.

Önceki ve Sonraki
Haberler